Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

youmees haledad tehingud

Soovitatud postitused

lollakas ma tegin nalja sulle väga noob jääb kõike kohe uskuma kah ega ma poleks pannud oleks veel banaani kah saanud.

ja miks sa allapoole ei näita kui ma kirjutasin nali et ära pane ma tahtsin teada kas oled tehinguhooraja või mitte aga näib et mitte ega ma kah pole.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

minumeelest paljudel oli selline asi olnud et keegi tahab tasuta tehingut,mõtetu .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Irw kustutaks selle eest kõik tehingud ära talt:D


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

See tuletab meelde mulle teemat, kus yks tyyb siis *valmistas* cs servereid vendi nime all vms. Kui tuli jutuks, et selle eest v6ib venti kirja saata siis oli ka jutt lahti et: * kas te siis ei saa aru et lolli nalja tegin vms*... ega jah :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

See on sama naeruväärne:

 

youmees says:

paneme niisama tehingud.

range says:

Niisama vä ?

youmees says:

jah

range says:

ma panen selle rs2eestisse üles.

youmees says:

See oli väga lame nali.


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

No pange ban peale talle ja ongi k6ik :D

kas mitte see sama isik ei oma topelt identiteeti kasutajaga jou?

Ja veel kasutajaga v6rukas? ei tea asi l2heb juba segaseks :P

aga kui ma 6ieti m2letan oled sa yltse mingi 9 aastane ju :D

aga noh.. pole muud oelda kui : v2ike scammer :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See tuletab meelde mulle teemat, kus yks tyyb siis *valmistas* cs servereid vendi nime all vms. Kui tuli jutuks, et selle eest v6ib venti kirja saata siis oli ka jutt lahti et: * kas te siis ei saa aru et lolli nalja tegin vms*... ega jah :D

 

Yks vend pidi lvl 75+ kasutajade vastu csi servereid hostima, 16 slotti 1 kuuks tantumist, ja siis 6eldi et saadame tantumisse kirja ja vend palus andeks, ytles et ema viskab kodust v2lja kui teada saab, tegin lolli nalja jms.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Yks vend pidi lvl 75+ kasutajade vastu csi servereid hostima, 16 slotti 1 kuuks tantumist, ja siis 6eldi et saadame tantumisse kirja ja vend palus andeks, ytles et ema viskab kodust v2lja kui teada saab, tegin lolli nalja jms.

 

jah, ait2h et mind parandasid, m6tted nii segi et isegi et vent ja tantum l2hevad sassi :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.