Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

Tere, vajan abi jälle ^^

Küsimus

Kasutaja -Marx- müüs mulle oma level 106 merila13 mu pure vastu. i ate ur bow. ja ma andsin talle selle Agreement numbri ja essad recoverid kaasa..Tema andis kah, kõik peale agreement numbrite..ütles et tegi ema creditcardiga ja et viskas ära..

Njah ei olnud nii kursis sellega, et seda teades saab tagasi. . ja siis ükspäev ta supportis oma 106 tagasi..ja peale seda otsisin ka mina msn logifailidest oma pure agreement nri üles.. ja supportisin tagasi, nüüd võttis aga tema jälle mu pure endale selle agreement numbriga mis andsin kaas .. et kas on mõni võimalus mul veel kasutajat tagasi saada, et tema ei saaks supportda?:S

 

Tänan, kui leidsite aega lugeda :)


Penspinning forever!! (H)

woowowwks4.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

11 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
Kasutaja -Marx- müüs mulle oma level 106 merila13 mu pure vastu. i ate ur bow. ja ma andsin talle selle Agreement numbri ja essad recoverid kaasa..Tema andis kah, kõik peale agreement numbrite..ütles et tegi ema creditcardiga ja et viskas ära..

Njah ei olnud nii kursis sellega, et seda teades saab tagasi. . ja siis ükspäev ta supportis oma 106 tagasi..ja peale seda otsisin ka mina msn logifailidest oma pure agreement nri üles.. ja supportisin tagasi, nüüd võttis aga tema jälle mu pure endale selle agreement numbriga mis andsin kaas .. et kas on mõni võimalus mul veel kasutajat tagasi saada, et tema ei saaks supportda?:S

 

Tänan, kui leidsite aega lugeda :)

 

Kui tema teab ka kõiki andmeid su pure kohta, siis võib ta seda iga kell võtta tagasi - seega ei ole võimalust.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Lmao siis pead ootama kuni tema sitta keeraks endale ja sul oleks võimalus kätte saada see acc.

Ma ei usu et ta nüüd paar aastat jutti kah viitsib seda möllu pidada

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

iga korraga läheb rohkem infi vaja et acci tagasi saada kui jätsid talle midagi andmata kasuta seda jasad acci tagasi ja tema enam tagasi v6tta ei saa vot nii mul oli kah vahetasin acci scammiti ja siis 4 korda v6eti acc tagsi aga l6pux sain mina viimasena teha ja scammeri suppordid ei läind enam läbi

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.