Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

ÜLESKUTSE: päästke foorum idiootide käest.

Soovitatud postitused

See asi on juba üle piiri läinud. Kutsun foorumi omanikku üles, et ta teeks sellele lõpu, kiiremas korras. Tehke siis smsiga liitumine, need kellel praegu kasutaja, jäävad sisse ja ei pea hetkel maksma, aga kes uut kasutajat teha tahab: 10 kr v6i rohkem isegi:) Ma arvan et kutsetega oleks jama. See ei saa nii edasi kesta, kui muud midagi teha ei anna siis värbake rohkem modesid!

 

Head adminid, see on teie oma foorum, muretsege selle üle, et see teil [P]erse ei keerataks.

 

TEEMA LÄKS VALESSE KOHTA, KUNA EI LUGENUD TÄPSELT, VABANDAN, MODED, KAS TÕSTAKSITE SELLE ÜMBER?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

hetkel ei näe, kuna just kustutasid need ära, 10 min tagasi spammis mingi @@@@@@@@13 k6ik alafoorumid täis oma teemadega, ja nad ei jäta foorumit enne rahule kui see surnud. Eile spammis ka mingi neutral k6ik alafoorumid oma teemadega t2is, muidugi ma saan plastikust ka aru, ta rääkis , et moded on scammerid, ja neid ei eemaldata juhtkonnast. See on paha muidugi, aga nad v6iksid oma pointi siis selgeks teha, sest keegi ei teagi mille eest nad v6itlevad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Aga minuarust võiks teha nii, et ainult kutsega saab siia, või siis jah, peab maksma, ja kui on korralik saab hiljem raha tagasi. Aga praegu jah, on suht kontrolli all olukord.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Amm ma arvan et hetkel saavad moderaatorid sellega bäga hästi hakkama sest 100 spämm posti likvideerib umbes 30 sekundi-minutiga.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ega jah, praegu on küll kõik kontrolli all. Aga võiks ikak tulla see sms teenus jah.


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

teate mis. Võiks teha nii jah, et kes liitub maksab 10 kr smsiga, aga kogu raha, mis tuleb foorumi omanikule arvestatakse rs rahaks ja foorumi omanik teeb näiteks iga nädal v6i kuu selle eest drop party kus võivad osaleda k6ik foorumi liikmed. Siis võidaks foorum isegi uusi registreerijad (mitte spammijaid) ja saaks kuulsamaks kui seda kuskil reklaamida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Aga idk, kas nii saab teha, et mu mõte oleks:

Kui kasutaja ära bannida, siis ei saa ta kuskil 1 kuu uut kasutajat regada, nii oleks tunduvalt vähem spammi.

Või siis teha registreerumine raskemaks.

 

Ja huvitav kuidas seda teha :D

 

Kui bannida kellegi ip(ip banni korral ei saa regada sama ipga), sis ta muudab ip ja regab uuesti, kuna foorum näeb teda kui uut kasutajat.

 

Ma usun, et foorum sureb, kui tehakse sms regamine. Kuna uued kasutajad vaevalt viitsivad maksta, kui nad ei tea õieti, et mis foorumiga tegugi _:D.

 

Ma soovitan, teha mingi 3-4 teemat( sellised, kuhu saavad ka postitada UUED KASUTAJAD nt spami teema).Ja kindlasti ka juurdepääs ja lugemisõigus kõigile uutele kasutajatele ilma postitusõigusteta.

Ja smsiga (10 kr) juurdepääs ülejäänud foorumile.Äri ja rate jne.

Kui uus kasutaja tahad tulla siia selleks, et spammida, las spammib 3 kohas.Seda vast pole raske modedel ja adminitel kustutada.

 

Miks nii ?

Kui inimene tahab lihtsalt spammida siin, ei viitsi ta kindlalt maksta 10 kr, et järgmine päev lihtsalt banni saada.Kui inimene tahab scammida, sis ta ka vaevalt maksaks 10 eek :D vaid läheks sythe.org.

 

See on minu mõte !


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Üks selline teema on juba minu tehtud pmst .

Kui panna SMS peale, siis jääb foorumi aktiivsus vähemaks.

Olen VASTU


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

mingi ajutiselt võiks olla see asi peal

et kes uue kasutaja teevad peavad maksma siis plastik ei teeks uusi kasutajaid :)

ja need kes preagu ei peaks maksma

ja kui peab foorumi eest maksma siis tuntud liikmed ja annetajad võiks olla maksust

priid


Msn: [email:35lgsqwf]rs2rahamees@hotmail.com[/email:35lgsqwf]

 

Huizel.png

Huizel.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kas nii on võimalik?

Uued kasutajad, kes registeerivad saavad ja saavad algul teha 1. posti 10. minuti jooksul.

Kui on kokku kogunenud 20. posti ilma spammita, siis saavad juba rohkem posti aja jooksul teha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sellele olete mõelnud et võibolla foorum saab just kuulsamaks ???

Kui see sms tasu tuleb

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.