Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

Ma Ei Saa Sellest Questist Aru! Aidake

Küsimus

Niisiis, the grand tree quest. Ma alustasin kingi juurest, jooksi hazelmere juurde, v6tsin selle clue vms, kus on mingis pudikeeles 1 sõnum kirjas, runehq-s on see t6lgitult. pean selle sõnumi nyyd kingile edastama. ta kysib kas käisin hazelmere juures, panen jah, siis kysib et kas sain aru mis ta rääkis, siis panen i think so, ja siis tuleb 4 vastusevarianti+ non of the above. runehq ytleb et peab 3 korda none of the above panema. panen 2ra ja siis tulevad sellised variandid:

quest1lb3.png

 

Nendest olen proovinud k6ike valida, peale seda kui 1 ära valin tuleb veel 4 vasusevarianti, nendest peab ka 1 ära valima, ja siis peaks king shokeeritud olema, aga ma olen proovind k6ike variante, ykski ei funka. 1 questhelp, mis on s6nas6nalt sama mis runehq ytleb nii:

quest2aa9.png

 

Ma ei saa sellest kohast enam edasi, palun aidake!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

4 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0

mis seal rasket on ? seal on ete ju tõlgitud see mis hazelmere ütles ... vaatad mis valikutes on ja kui nende seas pole õiget siis pane none of abowe


msn: [email:2ybzzqr2]radical10011@hotmail.com[/email:2ybzzqr2]

ei usalda enam ühtegi 0 tehinguga tüüpi !!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.