Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Foorum läheb käest ära !

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Mingid plastiku sõbrad tahavad selle foorumi sõna otseses mõttes ära keerata .

Plastikuhv0 nimelt siis tema kõige tuntuim kasutaja .

Küsiks siis ka, et miks sa seda teed, paistsid normaalne olevat .

Nüüd mingid tema sõbrad ka veel ,kes spämmivad.

Est partyboy sai banned + tema 35 spämm posti eemaldatud .

Kui näete min***d kahtlasi poste, spämmi, korra rikkumist, ropendusi või mida iganes reeglite vastast, siis teatage sellest Moderaatoritele või Administraatorile .

Ise olen pidevalt Online ja püüan olukorda kontrolli all hoida .

 

Küsimus siis Adminile, saab ise ka ip banni panna ?

Est Partyboy rääkis näiteks, et teeb veel kasutajaid ja hakkab meeletult spämmima ..


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Cemtey

Asi ongi selles et nad otsivad tähelepanu mida nad siiani saanud ei ole.

See et sa selle postituse siia tegid annab neile vist siis rahuldust et mõneks ajaks kadunud on aga ikkagi dünaamilise IP puhul pole IP bannist kasu. Ei usu et on staatiline kuna selle eest küsitakse enamasti lisatasu.

Kõige lihtsam variant oleks talle/neile selgeks teha et see tegevus on mõttetu ja nagu Hostage kirjutas et "13 aastase mõistus...".

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

oi tere hostage:P pole sind kaua näinud:P

igatahes. nagu näha poistel elu pole ja istuvad netis ning räägivad et kutuvad mendid kaela ja mida veel.. ei maksa neid tõsiselt võtta kohe kui mingi kamm on pange neile ip bann ja sis varsti neil kopp ees..

ei maksa mingi jõnglase pärast mingit hullu siin panema hakata ja suurt probleemi tekitama.. las poiss spammib. n2itab ta enda arukust et kahjuks ei ragise ta aju piisavalt, et peab koguaeg ühte laused copy pasteiga spammima...

pole vaja siin väga silmi lahti hoida noobid panevad oma nime juba kasutajasse vaata esimene vend näiteks plasticjee mingi selline kasutaja on siin.. pange talle bann.. eelduste kohaselt ongi ta plasticu uus kasutaja..

või et keerab te foorumi *****... kes seda juhib siin kas rapidload või plastic... mäletan kui ma ip banni sain sis tegin ikke 10 uut kasutajat ja iga kasutaja sai 5minti pärast banni.. ja mul viskas küll kopa ette:P et küll poisid saavad jooksuajast üle ja sis raudselt vabandavad jne...:D ei maksa suurt numbrit teha sellest;) sellised inimesi on igas foorumis:P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Cemtey

Mõtlesin lahenduse välja.

Tehke siis niivisi et adminn vaatab kõik kasutajad ise üle kes registreerivad ja siis aktsepteerivad neid kord nädalas ehk nt iga reede.

Niivisi on näha kes neist lõpuks kõik nn uue ja ühesuguse IP kaudu ("mitte tingimata" aga ikkagi) sisse logivad. Isegi kui nad viitsiksid siis jätkuks spammi vähemaks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
Mõtlesin lahenduse välja.

Tehke siis niivisi et adminn vaatab kõik kasutajad ise üle kes registreerivad ja siis aktsepteerivad neid kord nädalas ehk nt iga reede.

Niivisi on näha kes neist lõpuks kõik nn uue ja ühesuguse IP kaudu ("mitte tingimata" aga ikkagi) sisse logivad. Isegi kui nad viitsiksid siis jätkuks spammi vähemaks.

 

Mul on elu ka olemas, tahaks elada. :P. Ma arvan, et see oleks minu jaoks üksinda liiga suur töö. Võibolla oleks lahenduseks hakata kasutama kutsete süsteemi. Olemasolevad foorumi kasutajad saavad oma sõpradele ja tuttavatele kutseid jagada ja ilma kutseta registeerida ei saaks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
mõtetu on mingi lapse pärast sellist vaeva näha:D küll nah maha rahunevad kui kunagi naist näevad

 

 

Äkki nad proovivadki siit naist otsida?

Aga nad on liiga retardid, et seda teha rs väliselt ning in real life.

 

Tähelepanuvajadus mis muu.

Aju on plastikust.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mul on elu ka olemas, tahaks elada. :P. Ma arvan, et see oleks minu jaoks üksinda liiga suur töö. Võibolla oleks lahenduseks hakata kasutama kutsete süsteemi. Olemasolevad foorumi kasutajad saavad oma sõpradele ja tuttavatele kutseid jagada ja ilma kutseta registeerida ei saaks.

 

 

Hea Mõte:)


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mul on elu ka olemas, tahaks elada. :P. Ma arvan, et see oleks minu jaoks üksinda liiga suur töö. Võibolla oleks lahenduseks hakata kasutama kutsete süsteemi. Olemasolevad foorumi kasutajad saavad oma sõpradele ja tuttavatele kutseid jagada ja ilma kutseta registeerida ei saaks.

 

Mõtled nagu torrentites se privaat süsteem??

 

 

Ma arvan viska sms regamine 5kr SMS, siis ei viitsi kah keegi nii naljalt neid kasutajasid teha.


EI PÄÄSE MSN-I

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Jah, kõige parem viis oleks nendes lahti saada nii, et kui tahad Registreerida, pead saatma SMSi mis maksab 5.- või 10.-.

Ega plastik ei hakkaks ju niipalju raha enam siis raiskama?

PS: Plastik aka plastikjee jms, on 14aastane.

Tal oli kunagi rate: "havyisbest" , enam vist ei ole.


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

siis kui see plastikjee ja kuudivend spämimma hakkasid ma andsin kohe highdriftile teada siis kui ta oli ainukesena sees siis :-(


Ibloosmurf.png

eSmurfie.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ega jah plastikohmu jääb plastikohmuks

 

Aga see sms tasu on küll hea mõte kasvõi nii mingi paar kuud aint et nad ennast siin selle foorumi peal välja elada ei saaks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
soovitaks ise seda sama, et 10 eeki, aga tehke foorumile 2 uue admini/mode konkurss, sest paljud moded/adminid on lahkunud. Ps! See on kõigest minu arvamus.

 

Üks admin võiks tulla jah, aga modesid küll vaja pole juurde.


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

see veel mõttetum neonetis samamoodi ja jumala hea vähe spämmi jne.

Ise arvan et nii kõige parem et kutsetega. ja kes kutsub mingi lolli spämmeri saab ise kah bänni.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Jah, Rapidload'i mõte on hea, aga jällegi kui mõni kasutaja tahaks registreeruda, kellel pole ühtegi irl sõpra, siis sellel suht raske saada kasutajaks siia. Mul ntx pole kedagi, kes mängiks RS'i ja oleks siin foorumis kasutaja. Uutel registreerujatel võiks siis olla nagu tavaline regamine ikka, aga ntx peaks kirjutama endast rohkem ja adminnid siis vaatavad ise need üle ja siis kas lubavad registreeruda või mitte ning kui lubavad, siis ntx peaks olema mingi 2 nädalat kasutaja, et saaks ise ka kutseid andma hakata vms. Aga kutse süsteem on küll väga hea mõte!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Võiks olla nii ,et on mingi uus kasutaja grupp kes saab liikmeid aktiveerida/või kutseid jagada (usaldatavad)... ,minge id (*** lol) plastikjee-si ei aktiveeri/kutset ei anna ja kõik


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.