Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Go Live!!!!!

Soovitatud postitused

kes käis foorumist??? ma käisin sitaks äge oli...

järgmine aasta kindlasti ka aga kes käisid mulle meeldis kõigerohkem need kradi tüdrukud siltidega "free hugs" ise sain 113 kallit kokku;) ;)

 

igastahes soovitan hullult hea...;) ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

mm suht hea oli jap :)

mingid emased hüppasid kaela koguaeg :D

musa ei kuulanudki suht sebisin naisii :D xD


68bozt.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Jah, K2isin kaa. :D Mingid laagritest hyppasid kohe sylle mingi yo musi!! ma olin mingi wtf? :D. Suht k6va. Ise musa ei kuulanud aint korjasin neid helkureid mis see vend lava ees maha viskas :DKas te seda meest n2gite? See kes tantsis sportriietes. Mingi marileeni laulude j2rele? suht pull tegin video kaa :D


Whaz good

 

VAHVEL MEMBER FOR 2190 DAYS, what you know about that shit?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
soovitan kõigile kes tahavad girlfriendi leida:D

 

Tegelt oli küll vastik vaadata, kuidas 15 aastased nolgid, tukk püsti, sebivad 13 aastaseid tüdrukuid... paragrahv

 

üks vend, oli 1,5 meetrit pikk... tukk oli ka püsti, et tegi kokku mingi 1,7 meetrit ja siis sebis naisi....


1239704054drinkingbeer.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ruutu, oled kift sebija valmis vä? :S ma arvan vastupidi, et need kes hugse tahtsid olid parajad räämad imo..ise läksin pigem sõpradega head aega viitma, kui sebimise eesmärgil. naisi saab mujalt ka...türr, kuidas mulle need emod ja gothicud tõmbavad keti üles :S muidu enamvähem..


pk_range_64.png

MSN: Loodla_2@hotmail.com on ainuke msn.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

ega jah need emod käigu kuradile aga oli normaaseid ka :D

tegelt on ikka hea koht küll naiste sebimiseks ju?:P minuarust:D ja neid hugse sellepärast et tegime sõbraga võistlust kes saab rohkem hugse ja ma võitsin:D lõptulemus: 113 tasuta kallit:D

 

aga emode kohta : nad on täiega ****d värdjad ja litsid mingu arenege kuskil sita sees või pange ona kuskil EMOD ON ****D!!!!!!!! tra kõik emod võik minna nutta kuskil kõik koos!!!!!

Minu õnneks on olemas hipid kes emodele nuga annavad:D!!

 

 

sorry ropendamise eest...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ega jah need emod käigu kuradile aga oli normaaseid ka :D

tegelt on ikka hea koht küll naiste sebimiseks ju?:P minuarust:D ja neid hugse sellepärast et tegime sõbraga võistlust kes saab rohkem hugse ja ma võitsin:D lõptulemus: 113 tasuta kallit:D

 

aga emode kohta : nad on täiega ****d värdjad ja litsid mingu arenege kuskil sita sees või pange ona kuskil EMOD ON ****D!!!!!!!! tra kõik emod võik minna nutta kuskil kõik koos!!!!!

Minu õnneks on olemas hipid kes emodele nuga annavad:D!!

 

 

sorry ropendamise eest...

 

Su jutt on täiega debiiline. No offence. Olen kindel , et tegelikult sa seal ei käinudki ja nolasid rs-i kodus.

 

Et su jutust jääb selline mulje et kallistasid seal iga ettejuhtuvaga? rly?

 

Jah kindlasti 12 aastane ja et nii kõva naistemees.

 

Mis emodel viga on? Las teevad mis tahavad. ( vähemalt on nad normaalsemad kui sinusugused 12 aastased jõmpsikad kes pelavad rsi ) Kui mõni inimene kes peab ennast emoks.. kuuleks seda .. siis sa saaksid ise nuga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mis sa tegi siis?

 

Kui mulle ülemus helistas ja pakkus go live-le minna, ma ütlesin kohe, et ma ei viitsi 9 tundi piirdes passida. Pmst töö on umbes selline, et seisad ühe koha peal ja vaatad, et keegi üle aia purjus peaga ei hakkaks ronima ja et keegi alkoholi üle aia ei viskaks... Elu igav töö, sest kui keegi näeb seda orandz vesti, kohe minnakse mujale. Vend oli jumala nõus, et mina ei ole piirdes.

Tulen kohale lauluväljakule, 13:15 (väravad tehti lahti kell 14.00) ja mulle antakse piirde vest selga ja 50 meetriline aed, suht värava lähedal. Seda 50 meetrilist otsa valvasid korraga 2 venda ja me ei tohtinud isegi kõrvuti seista... (võrdlemiseks, mu üks sõber valvas 300 meetrilist piiret üksi) Niiet elu igav oli...

 

Aga minu meelest nagu eriti palju emosid ma ei näinudki seal, ainult mingi 2 tükki. ülejäänud olid suht "normaalsed".


1239704054drinkingbeer.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui mulle ülemus helistas ja pakkus go live-le minna, ma ütlesin kohe, et ma ei viitsi 9 tundi piirdes passida. Pmst töö on umbes selline, et seisad ühe koha peal ja vaatad, et keegi üle aia purjus peaga ei hakkaks ronima ja et keegi alkoholi üle aia ei viskaks... Elu igav töö, sest kui keegi näeb seda orandz vesti, kohe minnakse mujale. Vend oli jumala nõus, et mina ei ole piirdes.

Tulen kohale lauluväljakule, 13:15 (väravad tehti lahti kell 14.00) ja mulle antakse piirde vest selga ja 50 meetriline aed, suht värava lähedal. Seda 50 meetrilist otsa valvasid korraga 2 venda ja me ei tohtinud isegi kõrvuti seista... (võrdlemiseks, mu üks sõber valvas 300 meetrilist piiret üksi) Niiet elu igav oli...

 

Aga minu meelest nagu eriti palju emosid ma ei näinudki seal, ainult mingi 2 tükki. ülejäänud olid suht "normaalsed".

 

Ise ei saand siis nagu üldse minna ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.