Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

Kysimus rs raha kohta.

Küsimus

Nii.

Olen siin vaikselt m6elnud et kas see runescape miljonite myymine on legaalne v6i illegaalne?

Olen kuulnud igasuguseid arvamusi siit ja sealt, aga ikkagi tahaks nagu kindlalt teada et kui runescapes on see keelatud kas siis on see ka kriminaalselt karistatav?

Palun postitage need kes suhteliselt kindlalt teavad ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

10 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
SUPERVIP

Alates Sellest ajast kui runescape välja tuli hakkasid inimesed miljoneid müüma Jagex sai sellest teada ja keelas selle kui ka kasutajate müüki.Keelas sellepärast ,et mille ei anti mõnikord kui oli makstud.

Kui Jagexile midagi ei meeldi ja kontrollivad tradesi võib teie Runescape kasutaja banni saada.;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Alates Sellest ajast kui runescape välja tuli hakkasid inimesed miljoneid müüma Jagex sai sellest teada ja keelas selle kui ka kasutajate müüki.Keelas sellepärast ,et mille ei anti mõnikord kui oli makstud.

Kui Jagexile midagi ei meeldi ja kontrollivad tradesi võib teie Runescape kasutaja banni saada.;)

 

The Young Singer, kust seda lugesid?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas

Lugege mu teemat korra veel :D vb t6esti v2ljendasin ennast valesti aga noh...seda ma nagu ikka tean et runescapes on see keelatud aga tahaks teada kas see on ka selles m6ttes keelatud et selle eest v6ib kriminaalkorras karistada?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Lugege mu teemat korra veel :D vb t6esti v2ljendasin ennast valesti aga noh...seda ma nagu ikka tean et runescapes on see keelatud aga tahaks teada kas see on ka selles m6ttes keelatud et selle eest v6ib kriminaalkorras karistada?

 

Ei usu ,et võib.

 

The Young Singer, kust seda lugesid?

 

Abdaface , vaata http://www.runescape.com lehel natuke ringi.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Karistus on see ,et saad banni kui nad selle avastavad:p

Selleks trades peab alati midagi vastu andma .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

No ma täpselt ei tea kui saad banni siis selgita jagexile et su sõbral oli sünnipäev ja kinkisid talle :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.