Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Rs Raha MÜÜjad! Teema Teile!

Soovitatud postitused

Terepäevast daamid, härrad ja kaasmaalased RS miljonite müüjad!

Oleks selline küsimus ja ülessekutse, et tõstaks rs millide väärtust!

Eestis on madalaima hinnaklassiga RS raha 30 ja 35 eeku tükk. Küsigem endailt, kas see pole mitte naeruväärne hind? isegi minimum palgaga töölised teenivad tunnis rohkem(irooniline lause, tegelikult on see ikka vähem).

Ja sellega seoses siis oleks palve äkki tõstaksime üheskoos miljonite hinna uuesti normaalsele tasemele? Minu arvates peaks ära toituma 40-50kr 1 miljon või mis te arvate? Kui üheskoos tõstame hinnad ülesse, siis ei jää ka ostjatel muud üle, kui pappi köhatada! On täielik arulagedus müüja madalama hinnaga. Kui nii edasiläheb, siis varsti hakkate peale maksma oma miljonitele, et neid teilt ostetakse?

See üleskutse on nimetusega: PÄÄSTKEM EESTI RS MILJONITE TURG!

 

Kommentaarid ja kriitika oodatud!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kuna ma Rsi enam aktiivselt ei mängi, siis ei oska ka hästi kommenteerida, kuid ma kaldun arvama, et väga palju te juurde ei saa hinda tõsta, sest välismaal on hinnad ka juba üsna madalad ja järjest langevad. Ma usun, et 40ea on piisav, kuna moded/admin müüb ka sellise hinnaga. Igatahes edu teile!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Kuna ma Rsi enam aktiivselt ei mängi, siis ei oska ka hästi kommenteerida, kuid ma kaldun arvama, et väga palju te juurde ei saa hinda tõsta, sest välismaal on hinnad ka juba üsna madalad ja järjest langevad. Ma usun, et 40ea on piisav, kuna moded/admin müüb ka sellise hinnaga. Igatahes edu teile!

 

 

Nii välismaaa hinnad on erinevates paikad erinevad. Kuid riigi sisesed on 65-100 eek.

Need on jaapanlaste sited kust sa saad osta 2-4$ per mill. Ja eesti on teine selline low riik.

Kogu see värk ongi ****is tänu japside macrodele.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Naljakas asi ikka,kõik peavad hoopis rõõmus olema et see nii odav sa lihtsalt thad raha kotti raha summa suurendada.

Kui kõikidel 45-50ea kas moded ostavad ka 45 ea ja müüvad 45 ea?

mõtle normaalselt.Moded ei saa äri teha


Lahkun foorumist põhjustel sest vanaema haige ning too haiglas.

Varsti tulen tagasi oodake mind kõik!:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Pooldan jällegi .

Kui usaldusväärsed müüksid 45 ea - 50 ea oleks suht normaalne jällegi .

Ja siis need kahtlasemad tüübid 40 - 45 ea .


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Mine ***** ausõna. Siis looda sa, et keegi hakkab sinult suurtes kogustes, siis midagi ostma.

Peale seda hinna tõusu hakkad 5m max müüma korraga.

**** mine tööle irl.

 

Sinu kahjuks, ma käin juba tööl ;)

Ei maksa nii palju ropendada, aga maja remndi jaoks vaja veel 200k kotti pista ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.