Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Qlimax

Soovitatud postitused

VIP

deepack - the prophecy


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

jah ostad pileti saad 2 geed kaasa =) =) =)


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

No ajasin segamini :D ,aga igastahes saad 2 geed weedi kaasa


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Oot, mis kommidest jutt k2ib ?

Barbaris, kalev ? muidu endale meeldivad kh kommid... p2ris magusad ja maitsvad :P

 

 

Aga jh Qlimaxi moodi lood ja yleyldse qilmax omab ikka pasani v2lja :D

Muud ma ei kuula kui ainult tr2na, dnb, qlimax, hiphop :P

 

Aga kui kellegil odavalt mingi Kalevi komme myya siis olen k2si ;):cool:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

esimene kord ei pruugi mandi laksu saada :D:D:D:D


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Barky oled ise käinud et tead et antakse 2g kaasa ? Poh et seal on narkokoerad ja sind otsitakse enne läbi aga rääkida võime ju ikka :)(Y)

 

 

 

Ei ole käind ,aga keegi rääkis vms ja miks seal peaksid sind läbi otsima ? kui seal see seaduslik .. pmst see suht sama kui sa võttad sinna peole suitsu pakki kaasa


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei ole käind ,aga keegi rääkis vms ja miks seal peaksid sind läbi otsima ? kui seal see seaduslik .. pmst see suht sama kui sa võttad sinna peole suitsu pakki kaasa

 

asi ei ole nii väga seaduslik, kui sa arvad.

kanepit saab müüa ja tarvitada ainult teatud kohtades, ehk siis cofe shop, teatud kogustes.

sa ei saa lambist võtta 2g kaasa peole, et seal seda ära teha.

 

aga igast kommid on seal üpriski keelatud ained ikka, niiet läbiotsimine peaks ikka olema.

ma imestan, et qlimax toimubki üldse. sellised üritused on jõhker peavalu turvafirmadele ja turvameestele.


1239704054drinkingbeer.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

To Rensli! sa Kirjutasid muusikastiilid & yheks panid Qlimax... ! see POLE MUUSIKASTIIL :D

 

 

Mai saa aru...sa ei kuula muud kui qlimax?see on lihtsalt 1 pidu, mitte muusika stiil , Ära pahanda aga võiksid asjast Sotti saada :D Pane siis mingi hardstyle Selle Qlimaxi Asemele;)


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
To Rensli! sa Kirjutasid muusikastiilid & yheks panid Qlimax... ! see POLE MUUSIKASTIIL

 

 

Mai saa aru...sa ei kuula muud kui qlimax?see on lihtsalt 1 pidu, mitte muusika stiil , Ära pahanda aga võiksid asjast Sotti saada Pane siis mingi hardstyle Selle Qlimaxi Asemele

 

Sa ajad vist mind yldse kellegagi segamini...

Ma m6tlesin yleyldse lood, peod jne, k6ik nad omavad;)

 

Aga jh, qlimaxi taolist lugusid nimetatakse ikkagi hardstyliks... kuid mina teen selle kohapeal erandi, kuna qlimax on minu jaoks on ikkagi k6vem kui mingi teine hardstyle lugu.... sellep2rast ma mainisingi just QLIMAX, kuna ma ei kuula muud peale qlimax "Harstyle"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sa ajad vist mind yldse kellegagi segamini...

Ma m6tlesin yleyldse lood, peod jne, k6ik nad omavad;)

 

Aga jh, qlimaxi taolist lugusid nimetatakse ikkagi hardstyliks... kuid mina teen selle kohapeal erandi, kuna qlimax on minu jaoks on ikkagi k6vem kui mingi teine hardstyle lugu.... sellep2rast ma mainisingi just QLIMAX, kuna ma ei kuula muud peale qlimax "Harstyle"

 

Ei Aja sassi , kuigi sain aru mis sa selle all Mõtled:) kuna endal oli kunagi sama :D

Aga Jah Nyyd enam ei istu HardStyle niimodi naq Varem:eek: Olen läinud Hardcore peale Yle, :D & Aga Jah Hardstyle on Tõesti hea Muusika Stiil . :)


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

seal on nii et seal saab osta praktiliselt kõike kohapeal, näiteks kettaid, manti ja marihuanat ja on ka nii et vip tsoonis saad sa peo alguses 2 või 3 kommi TASUTA. Mitte mingit kontrolli ei ole ja kuskilt videolt kunagi nägin ka, et seal mingid naised tõid kandikutega komme

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.