Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Millega te siis tegelete ?

Soovitatud postitused

Ise tegelen arvutite ja uurin häkkerite maailma..

(samuti ka võitlen nende faking häkkeritega,paar korda on mu arvutisse tulnud ja seda õudsalt terroriseerind,aga lõpuks sain need raisad välja :D )

 

 

A ja hoiatan foorumi omanikke..Häkkeritele\Cräkeritele meeldib õudsalt foorumeid rajalt maha võtta...

 

 

INFO: KUI KEEGI TAHAB PARIMAT PROGRAMMI MIS NEID EEMAL HOIAB,SIIS KONTAKTEERUGE MINUGA. (programmi nimi on :ZoneAlarmPro61737 mille on valmistanud Hitler.)

 

MSN: [email:1402ql24]Al_ca_nurff@hotmail.com[/email:1402ql24]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

kaitseliit:D


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
A ja hoiatan foorumi omanikke..Häkkeritele\Cräkeritele meeldib õudsalt foorumeid rajalt maha võtta...

Kahju, et sa ei tee Vahet H2ckeril ja Cr2ckeril :S

 

Kuna ma olen v2ga pettunud selles....

 

H2cker on see kes nuhib igal pool ringi.... otsivad turva auke...

Ning ka teatavad turvaaukudes mis on lahti... v6i kust on v6imalik sisse p22seda.

Nad aitavad inimestel infot leida... h2ckerid on rohkem info sirvijad, nad ei ole foorumi murdjad jne nagu sa mainisid :S... ei see on t2itsa vale ;)

 

Cr2cker on aga rsis (komm vms ), kuna IRL on cr2cker inimene mis teostab Virtuaal maailmas v2ga palju pahandusi ;) murrab foorumitesse.... tabab panke jne ;)

 

Lol :D paar korda on nad sulle arvutisse tulnud ja terroriseerinud... 2kki oskaksid l2hemalt seda kirjeldada:P

 

 

Ise tegelen v6imalikult palju spordiga(et suits mind nii k2hku 2ra ei havitaks ja keha ning aju saaks piisavalt hapnikku... vaimu karastavad laulud ja enda ette olemine ;) )

 

6pin IT'ed, t2itsa hea eriala ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
A ja hoiatan foorumi omanikke..Häkkeritele\Cräkeritele meeldib õudsalt foorumeid rajalt maha võtta...

Sellised isikuid, kes küllaltki tähtsusetuid foorumeid maha võtavad nimetatakse enamasti scriptkiddiedeks. Ühesõnaga on enamasti tegemist mingite mõttetute tegelastega, kes ise ei oska eriti midagi teha ja kasutavad tutorialite ja lihtsate programmide abi.

Õnneks on enamused tutorialid aegunud ja uue foorumitarkvaraga saidid satuvad harva rünnaku alla.

 

Muide oskan ka su cd romi kihva keerata :D

Pead silmas Netbus open/close CD-ROM funktsiooni?

________________________

 

Anyways ise tegelen kah arvutitega(linux, wardiving, riistvara ning perl & python õppimine), teen ka vaikselt trenni - hantlid on mu sõbrad ja alles sai uus jalgratas ostetud

A

 

Unistus on LPIC-3 saamine. Uurisin siin veidi tööpakkumisi linuxi süsteemiadminnidele USAs, väga palju oli 100,000$/aastas palku. Võrdluseks võtame nt. Manhattani(USA kõige kõrgem keskmine palk) keskmise aastapalga: 77,000$/aastas.

Seega tasuv töö, mis? ;)

________________________

 

kui kedagi huvitab, siis viimaseid kräkkerite rünnakuid näeb siit

 

BTW: Rensli, oled HV.ee kasutaja, eksju?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ise .. chillin niisama .. ei tegele spordiga ega arvutiga eriti. Arvutis olen natukene et ära käija msnis, rates , siin foorumis käia ja muusikat kuulata

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

oi oi, ise olen biker. lihtsalt elu 2-l rattal on juba ekstreemsem jne. Talvel saab odavalt osta omale 600-se. vaatan siis midagi r6-te uuemat või siis uuemat ninjat :) niiet poisid , sõidan mööda. muidu koolis erialalt olen ehitaja rsk :D kutsekas käin btw. (haapsalus)


pk_range_64.png

MSN: Loodla_2@hotmail.com on ainuke msn.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Suht rulanud olen paar aastat juba rahulikult, siis nh pc-est tean ikka suhtelisel palju.Yle jäänd selllised tegevused mida igapäev ikka ei harrasta.Aa jh tegelen ralliga kh, meil oma väike team olemas ning iga kuu proovime ikka osa võtta, sest need vene masinatel tõmbab mootori suhteliselt kiiresti hõretaks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
lol, selle progra saate, on homseks teil rs kasutaja pw muudetud. Siis hakake hitlerit syydistama, aga ise tegelen streetballiga.D Keegi siit tänavakorvpalli etappidel käis see suvi ?

?

on tegemist mõne brute force tüüpi programmiga? Sel juhul on võimuorganid ukse taga kiiremini, kui oodata oskate. :rolleyes:

 

E: aa jutt käib zonealarmist. Vaatasin, et väidad omavat mingit uber-powerful h4xx0r programmi, sorry :P

Zonealarm on enamvähem tulemüür ja on kindlalt keyloggeri vaba, kuni seda ametlikult saidilt tõmmatakse ;)

Zonealarmile on on konkurentideks Sygate(väga pro, kasutasin u. 2 aastat) ja Comodo(paraku ise pole kasutanud, kuid pidevalt kiidetakse).

 

Endal jookseb isiklikus arvutis Firestarter, teistes masinates Windows XP SP2 tulemüür, arvutid ise asuvad riistvaralise tulemüüri taga, seega karta on mul üsna vähe - iga loll sisse ei saa(juhul, kui mina veel lollim ei ole ja neid ise sisse ei lase ;)) ja kes on piisavalt tark, see sisse saada ei taha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.