Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

KÜsimus Rs Raha MÜÜjatele?

Soovitatud postitused

Terepäevast daamid, härrad ja kaasmaalased RS miljonite müüjad!

Oleks selline küsimus ja ülessekutse, et tõstaks rs millide väärtust!

Eestis on madalaima hinnaklassiga RS raha 30 ja 35 eeku tükk. Küsigem endailt, kas see pole mitte naeruväärne hind? isegi minimum palgaga töölised teenivad tunnis rohkem(irooniline lause, tegelikult on see ikka vähem).

Ja sellega seoses siis oleks palve äkki tõstaksime üheskoos miljonite hinna uuesti normaalsele tasemele? Minu arvates peaks ära toituma 40-50kr 1 miljon või mis te arvate? Kui üheskoos tõstame hinnad ülesse, siis ei jää ka ostjatel muud üle, kui pappi köhatada! On täielik arulagedus müüja madalama hinnaga. Kui nii edasiläheb, siis varsti hakkate peale maksma oma miljonitele, et neid teilt ostetakse?

See üleskutse on nimetusega: PÄÄSTKEM EESTI RS MILJONITE TURG!

 

Kommentaarid ja kriitika oodatud!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Et sina teeniksid rohkem? Nice try rofl.

 

Kas sa tahad teada põhjust miks on M-ilid väga odavad eestis? Sellepärast , et pakkujaid ehk müüjaid on rohkem kui ostjaid... Sellega sa ei saavuta midagi kui tõstad mili.. hinda kuna teised müüjad müüvad odavamalt nii või naa ning sinult ei osteta..

 

Aga müü siis teistes maades? No problem?

 

Muide USAs - UKs on M-ild samas hinnaklassis 2.5-4dollarit each..(teadmiseks et dollar on 11,5eeki)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Et sina teeniksid rohkem? Nice try rofl.

 

Kas sa tahad teada põhjust miks on M-ilid väga odavad eestis? Sellepärast , et pakkujaid ehk müüjaid on rohkem kui ostjaid... Sellega sa ei saavuta midagi kui tõstad mili.. hinda kuna teised müüjad müüvad odavamalt nii või naa ning sinult ei osteta..

 

Aga müü siis teistes maades? No problem?

 

Muide USAs - UKs on M-ild samas hinnaklassis 2.5-4dollarit each..

 

Müüks küll teistesse maadesse, aga kahjuks on paljud neti pangad kinni pandud, teised on väga suure tasuga ja kolmandad mitte usaldusväärsed. See raskendab müüki muudesse maadesse. :(

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Teiseks keegi ei käsi sul M-ile müüja.. mine tee parem tööd saa firma bosskis or whatever siis raha tuleb.. kuid rsiga sa seda ei saavuta. Mida aasta edasi seda odavamaks milid lähevad.. ehk runescape community saab rikkamaks.. paar aastat tagasi oli tavaline nähtus kus mille osteti 50-100eeki each.

 

Kolmandaks.. kui näiteks 10 müüjat tõstaksid hinna 50each.. siis kellelt hakatakse ostma?? Muidugi sellelt kes müüb kõige odavamalt ja on kõige usaldusväärsem.. Need teiseid 9 müüjat jäävad unarusse..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

imo altzu mõte on selles, et keegi temalt ka ostaks. enamus müüvad rs raha juba pikemat aega 30-35ea ja temalt enam keegi väga osta ei taha vahet pole kui usaldusväärne, ostjale sobib ju kõige madalam hind. minu arust pole seal mingit suurt mõtet väga tõsta, sest see pole enam seda väärt. raha tuleb ju enivei kiiresti sisse nüüd, eriti steikides eks.im outy.


pk_range_64.png

MSN: Loodla_2@hotmail.com on ainuke msn.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Teiseks keegi ei käsi sul M-ile müüja.. mine tee parem tööd saa firma bosskis or whatever siis raha tuleb.. kuid rsiga sa seda ei saavuta. Mida aasta edasi seda odavamaks milid lähevad.. ehk runescape community saab rikkamaks.. paar aastat tagasi oli tavaline nähtus kus mille osteti 50-100eeki each.

 

Kolmandaks.. kui näiteks 10 müüjat tõstaksid hinna 50each.. siis kellelt hakatakse ostma?? Muidugi sellelt kes müüb kõige odavamalt ja on kõige usaldusväärsem.. Need teiseid 9 müüjat jäävad unarusse..

 

Mujal maailmas ei lase müüjad hindu alla 1 kuuga 15 eeku.

Kuna kui hakkasin seda foorumit kasutama oli siin tavaline nähtus 45-50 eeku per mill.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mujal maailmas ei lase müüjad hindu alla 1 kuuga 15 eeku.

Kuna kui hakkasin seda foorumit kasutama oli siin tavaline nähtus 45-50 eeku per mill.

 

Ma tean.. aga sellepärast ongi milid odavamad.. et sul on neid nii lihtne juurde stakeda..(ehk sa ei pea roppu vaeva nägema skillidega) ja nii ka teiste stakeritega.. kõik ju tahavad oma milidest lahti saada.. nagu sina..

 

M-ilde väärtuse langus on paratamatus.. kuna stakemisega on raha teenimine nii lihtsaks muutunud.. ja kui juba oled niivõrd rikas rs-is siis pole neid enam ka vaja... ja kõik hakkavad neid müüma.

 

 

Foorumi algusajal olid milid kallimad sest müüjaid oli ka vähem..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma tean.. aga sellepärast ongi milid odavamad.. et sul on neid nii lihtne juurde stakeda..(ehk sa ei pea roppu vaeva nägema skillidega) ja nii ka teiste stakeritega.. kõik ju tahavad oma milidest lahti saada.. nagu sina..

 

M-ilde väärtuse langus on paratamatus.. kuna stakemisega on raha teenimine nii lihtsaks muutunud.. ja kui juba oled niivõrd rikas rs-is siis pole neid enam ka vaja... ja kõik hakkavad neid müüma.

 

 

Foorumi algusajal olid milid kallimad sest müüjaid oli ka vähem..

 

Ainuke arukas tekst kogu selle teema vältel.


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui te tõstate hind. (enamus) Siis leidub ikka mõni inimene, kes hakkab mille müüma 30-35.- each. Ma olen suhteliselt kindel selles.


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ei pea tõstma,iga inimene ise mõtleb oma hinda välja.Sina ei pea juhatama kes kus palju ea müüma hakkab.


Lahkun foorumist põhjustel sest vanaema haige ning too haiglas.

Varsti tulen tagasi oodake mind kõik!:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

need eks tõstavad ei epa lootma et nendelt siis ostetakse sest igastahes mul on palju tuttavadi eks müüvad 30-35ea ja teistel msnides ka.


Lahkun foorumist põhjustel sest vanaema haige ning too haiglas.

Varsti tulen tagasi oodake mind kõik!:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Jah,hinnad tagasi 40-50 ekr,siis müüjatel parem jne.Aga igaüks teab mis hinna paneb:D Muidu mina olen poolt (Y).Vahepeal müüdi lausa 25ekr ea,eelmine aasta müüdi siin foorumis lausa 55ea vist?Hinnad on ikka täiega langenud...Rs2eesti miljonid tagasi vanale hinnale!:DEdit:Võiks polli teha:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.