PDA

View Full Version : Palun Moderaatoritel Vaadata

whitetale
27. august 2007, 23:19
Avastasin et kasutaja vibumees on pannud mulle negatiivse tagasiside " kasutaja tagasi scammimise eest" ! Ma oleks sellega nõus kui ma seda ka teeks,kuid mingisugust kasutajat ma müünud ei ole ja scamminud samuti. Palun eemaldada see negativne tehing kuna mina oma mainet niisama random Spämmeritele langetada ei lase! Kas siis mina võin kah kõikidele negatiive panna niiplju kui tahan?
Kui aga arvate et mul pole õigus ja ma tõesti süüdi olen siis palun vibumees too esile kõikidele tõestus sellest et mina scammer olen.
Kui see asi ette ei võeta ja mul jääb see negatiivne tehing mida ma teeninud ei ole siis olen sügavalt pettunud ja see näitab välja kui läbu koht see rs2foorum on ma lausa imestan ......

Palun tehing eemaldada või siis siia samma tõestusfailid

Highdrift
27. august 2007, 23:35
Sa ütled siin tekstis, et sa ei ole ühtegi kasutajat müünud mis on see?

http://foorum.rs2eesti.com/showthread.php?t=6057&highlight=whitetale

whitetale
28. august 2007, 00:07
Vaata kuup2eva millal oli see teema tehtud, pealegi see on suletud ja 1htegi vastust polnud.
sa v6id siit foorumist palju minu teemasi leida

Tanel
28. august 2007, 04:04
Vaata kuup2eva millal oli see teema tehtud

Errmm.. Minu arust saab kasutajat võtta tagasi ka poole aasta pärast Agreement numbritega ja essade passidega või ei saa?
Minu arvamus oleks et see Neg. tehing jääb sulle.

whitetale
28. august 2007, 10:49
kas tal on t6estus? et tema ostis selle 2ra niiviisi saab absoluutselt negatiive lykkata ihayhele kes on mingit kontot myynud

Herr Olari
28. august 2007, 16:15
KAs sul on tõestus et oled süütu?

Highdrift
28. august 2007, 16:46
KAs sul on tõestus et oled süütu?

OWNED irw.

krisssss
28. august 2007, 22:16
Ole õnnelik, et sa banni ei saa.

whitetale
30. august 2007, 23:10
sorry mille eest? ykski reegel polnud rikutud.

Brine
30. august 2007, 23:18
Selle eest et sa süütu oled:rolleyes:

whitetale
31. august 2007, 09:58
Kas on Temal t6estus et ma syydi olen??! kas pole mitte kirjas et scammimise puhul tuleb siia sellest kirjutada ja t6estus panna? kuidas ma t6estan et ma talle accounti ei myynud?

Herr Olari
31. august 2007, 10:57
kuidas sa tõestad et müüsid? täpselt sama teeb välja sa peaksid siis kah ennast õigustama kui ta panekski need tõestuse üles. kui sa nii kindel oled et ei scammind tagasi siis lisa veenev põhjus ja tõestus.

whitetale
01. september 2007, 17:02
kuidas sa tõestad et müüsid? täpselt sama teeb välja sa peaksid siis kah ennast õigustama kui ta panekski need tõestuse üles. kui sa nii kindel oled et ei scammind tagasi siis lisa veenev põhjus ja tõestus.

Palun v2ga t6estus.Aga miks ta seda tegi ma ei tea vb olla selle eest et pakkusin tast yle nagu ma seda tavaliselt teen v6i ma ei tea miks ma talle silma j2in.

http://img89.imageshack.us/img89/2323/screenshot036zg7.jpg (http://imageshack.us)

whitetale
02. september 2007, 17:46
kui t6estus tuli k6ik j2i vaikseks..... palun siis t6estus teile v6tke ette midagi palun

whitetale
05. september 2007, 19:38
kas see t6esti siis on nii k6ik moded noppisid mind et ma olengi scammer nyyd aga kui t6estus olemas keegi ei tee midagi !!