Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Palun Moderaatoritel Vaadata

Soovitatud postitused

Avastasin et kasutaja vibumees on pannud mulle negatiivse tagasiside " kasutaja tagasi scammimise eest" ! Ma oleks sellega nõus kui ma seda ka teeks,kuid mingisugust kasutajat ma müünud ei ole ja scamminud samuti. Palun eemaldada see negativne tehing kuna mina oma mainet niisama random Spämmeritele langetada ei lase! Kas siis mina võin kah kõikidele negatiive panna niiplju kui tahan?

Kui aga arvate et mul pole õigus ja ma tõesti süüdi olen siis palun vibumees too esile kõikidele tõestus sellest et mina scammer olen.

Kui see asi ette ei võeta ja mul jääb see negatiivne tehing mida ma teeninud ei ole siis olen sügavalt pettunud ja see näitab välja kui läbu koht see rs2foorum on ma lausa imestan ......

 

 

Palun tehing eemaldada või siis siia samma tõestusfailid

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Vaata kuup2eva millal oli see teema tehtud

 

Errmm.. Minu arust saab kasutajat võtta tagasi ka poole aasta pärast Agreement numbritega ja essade passidega või ei saa?

Minu arvamus oleks et see Neg. tehing jääb sulle.


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

KAs sul on tõestus et oled süütu?


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ole õnnelik, et sa banni ei saa.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

kuidas sa tõestad et müüsid? täpselt sama teeb välja sa peaksid siis kah ennast õigustama kui ta panekski need tõestuse üles. kui sa nii kindel oled et ei scammind tagasi siis lisa veenev põhjus ja tõestus.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
kuidas sa tõestad et müüsid? täpselt sama teeb välja sa peaksid siis kah ennast õigustama kui ta panekski need tõestuse üles. kui sa nii kindel oled et ei scammind tagasi siis lisa veenev põhjus ja tõestus.

 

Palun v2ga t6estus.Aga miks ta seda tegi ma ei tea vb olla selle eest et pakkusin tast yle nagu ma seda tavaliselt teen v6i ma ei tea miks ma talle silma j2in.

 

 

 

screenshot036zg7.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.