Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Minu teema.

Soovitatud postitused

Tere.

 

Müüsin Teie foorumis, RSinfoveeb.net portaali ülesehitamiseks mõeldud source koodi faile.

Teemat ma enam üles ei leidnud, ka mitte funktsiooni "otsi kõik selle kasutaja algatatud teemad" abil. Nüüd siis tekib küsimus miks kustutatakse mu teema ära, ilma igasuguse hoiatuseta? Isegi privaatsõnumit ei saadetud, mida ma täpselt siis valesti tegin.

Ma saan nüüd kindlasti suure flame ja spami osaliseks, sest issand-jeesus-maria ma müüsin kellegi teise faile...seljuhul soovitan musta turu alla vaadata, aga olgu. Ma olen selle otsusega leppinud.

 

Igatahes soovin teile päikest, sest paistab et mõni ei näe seda üldse,

kanakukk [alt + 424] 2001 - 2007.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

http://foorum.rs2eesti.com/search.php?searchid=57878

Ning kustkohast ma peaks seda välja lugema?

 

Palun väga vabandust, et foorumi soft on vigane/teema on juba kustutatud või mul ei ole accessi selle nägemiseks.

 

Päikest.

 

// teiste inimeste omandit? Kogu RuneScape's olev raha ja kasutajad kuuluvad ka Jagex Limited firmale? Aga eks ma siis lepin teie otsusega.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline

Üldjuhul, kui teema liigutatakse prügikasti, siis lisatakse kasutajale ka selle eest hoiatus ning süsteem teavitab teda privaatsõnumi kaudu. Siinkohal oli tegemist kas PriitM laiskusega või hea tujuga, kuna ta ei lisanud sulle hoiatust.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Kohe uut kasutajat hoiatama :(? Ma vaatan, et mõnele läks see teema ikka väga hinge.

Kohe ei julgegi enam postitada. Aga jah "hea võitlus, ma püüdsin - tagasi superxp pcxp paadile"

 

// Ei ole mu teemat ka prügikastis.

// Kui teile see copyright nii hinge läks, miks te müüte RuneScape ja crime jm kasutajaid?

 

Tahaks neile vastust ilma bännita.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.