Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Vastuväide: Rensile.

Soovitatud postitused

usk3id3.png

 

Tema tõestus, et mina olen scammer.Jah, tegemist on õige convo historiga.

Aga kahjuks on see tont lõiganud välja kuupäevad.

 

Nagu selgelt on näha.Olen kirjutanud paari päeva pärast.Ja veel seda ka, et scammin kasutajat, kellelt sain ise scammi.

 

Vaatame pilti kuupäevadega.

tendfv7.png

 

Ma ei tea kas sa oled sünnilt doun või lihtsalt ilma hariduseta laps või what ever.

Juba esimese kl***is õpetatakse, mis tähendab paar ...Paar tähendab enamasti 2 päeva.Lihtne ja loogiline ju.Saab tuletada sõnast paaritumine(kahe elusolendi tegevus), paarike(naine ja mees).Aga täna on minu meelest juba mhm 27 ?

 

Jah, selle kasutajaga scammisin teatud lehe moderaatorit(kes oli scammind mind suures koguses ja ka paari memberit).

Näitaksin hea meelega ka pilte, aga kahjuks ei saa moderaatori vihavaenu tõttu enam lehele:

tend2yd7.png

tend2yd7.1dfb435a65.jpg

 

Silv3r aka Soul.

Mis ma tema kohta ikka oskan öelda.Ta on moderaator ***3x.netis.Ma ei kasutanud teda ära.Ta on normaalne vana, kes oskab trade teha, ainus viga mis tal - valelik as hell :/ !

 

Minu kohta.

Djwiceman oli kasutaja, mis ostsin umbes 18 august.Kasutaja ostu mõte.rs2u global mod Batman aka fatman tahtis omale high lvl maini.Ma ütlesin talle, et ostan sulle ära ja hiljem teeme deali.Ta oli nõus (kui vaja võin ka sellest pildi teha).Nii et ostsin ära ja kui võtsin temaga ühendust ütles ta, et sai arenal cleaned.Nii et mul oli suhteliselt poh, mis accountist sai.Müüsin ta korra sythis ja võtsin tagasi.Nii et andsin kasutaja hiljem Silv3rile ja ta müüs maha ning sai merchant raha minu käest, kustutasin tema võla minu ees.

 

Nüüd väidab Rensli, et olen võtnud kasutaja tagasi koos tema 50 milliga ?

Yah kulla noormees.Ma tahan su 50 m, et rikkuda enda rep siin.

Olen müünud üle 1 b rs2u adminile Blankile by e-gold 3 usd ea.

 

Ja olen praegugi piisavalt rikas.

newoutfitfx5.png

I know vana pilt.Ei julge atm kasutaja sisse logida, kuna arvutis on vist trojan keylog :/

 

Mis ma rohkem veel oskan öelda.

Ah jah Rensli.Jõudu sulle homme mendis.

 

Rensli ütleb *Tere ma sooviksin avaldust kirjutada, kuidas üks interneti tüüp scammis mult runescape kasutaja!*

Politsei ütleb *Hullumaja on kõrvalmajas*

 

Ah yah.Btw olen müünud siin foorumis 3 rs kasutajat.Senini pole ühegagi probleeme olnud, ega tulegi.

 

Rensli, võtsin ühendust ühe sinu sõbraga.Kahjuks nimi jääb anonüümseks.Ta rääkis mulle igast jutte sinu kohta, halba kui ka head.Halb, mis ta rääkis sobiks väga väga hästi siia panekuks ja paneks i-le punkti peale selle teemaga seoses.Aga kahjuks ta ei tahtnud enda sõbrale 5itta keerata ja jätan tema ajutiselt mängust välja.


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.