Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Viimane teema: Kokkuv6tte! By Rensli!

Soovitatud postitused

Ma teen siis viimase teema.

 

Kuna asjad sai selgeks... terve p2ev otsa arvuti taga trykitud...m6eldud sai palju... suitsu pakk sai p2evaga tyhjaks ;)

 

Niisiis: Mario Peedor on see scammer, foorumi kasutaja on tal desteny, v6imalusel

b2nnida see r2mps.

 

M6ned t6estused.

http://img231.imageshack.us/img231/4336/usk3id3.png

 

Selle lingi sain ma toredalt kasutajalt, keda ma peaaegu kahtlustama hakkasin: The Old Pk01, kuna tema sirvis oma historit ja leidis selle mida mul t6esti politseis vaja l2heb.

 

Kuna arvatavasti ajas ta [email:1s2lw2gp]liitujale@hotmail.com[/email:1s2lw2gp] linnud p2he.... sundis klientidele valetama, et kasutaja on tema jne... tegu on siis m6lemaga kes on syydi selles loos.

 

T2nan ka k6iki admineid ja tavakasutajaid hea koost88 eest;)

 

Homme l2heb ametlik avaldus menti(kui ma yhe tooriku CD ylesse leian... sest yks sai t2is kirjutatud(t6enditega) ja t6endeid tuli veel rohkem v2lja mis on ka t2htsad).

 

Nii siis.. loodame et politsei tegeleb temaga...

 

[email:1s2lw2gp]liituja@hotmail.com[/email:1s2lw2gp] v6iks ka oma karistuse siin foorumis saada. Kuna tema p2rast ma ostsin selle mehe... valetas mulle absoluutselt K6ik kokku... esimeses teemas on see k6ik olemas... vajadusel suurem t6estus on .avi failina mida v6in saata adminitele accoundi lekvideerimiseks(Soul).

 

See pole t2htis kui palju tehinguid sul on ja missugused nad on.

Reegel tuleks ikka paika panna, kui inimene scammi... ylesse ei tunnista... pakub teisi lahendusi....Ainult VALETAB(n2iteks nagu Mario hakkas hoopis mind syydistama, et " et sinul on see acc alles.... sa pyyad mult raha v2lja pressida.... aga sellest midagi v2lja ei tule ", ausalt 8eldes ma oleks peaaegu ennast t2is ****unud :D).

 

Kuna ikka Soul ja Desteny scammisid mind... said sellega hakkama... valetavad... (kui mul isegi t6estus olemas on ja neid kohe mitu), v22rivad nad banni, sest nad v6ivad yksk6ik kellele veel nii liiga teha... see poleks yldse AUS kui nad siia foorumisse hoiatusega j22ksid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.