Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

kyssa purel

Küsimus

kysimus selline siis:

olen cb 47

att 51

str 55

mage 55

 

yritan siis teha attack 60 ja mage 70.

mage jaoks ostan siis nature runes ja teen f2p high alcemyga feathers :D. att tahaks teha kah f2p palun pakkuge kohta kus treenida sellise varustusega: iron full, power ammy, r scim.

PS! Palun ärge pakkuge strongholdi, mul lihtsalt ei meeldi too koht, alati kui seal treenin hoian runest 2 nädalat eemale.

äitah pakkumast.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

6 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0

Proovi ikkagi attack 60 teha flech crawlerite vms peal,nad annavad 100exp ja cb 35.Ise võid arvutist eemal olla,nad ise attackivad sind.Ntks saad telekat vaadata või msnis rääkida jne.Stronghold,teine korrus...Või siis varrock sewers,seal zombied või hobgoblinid crafting guildi kõrval.;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas
Proovi ikkagi attack 60 teha flech crawlerite vms peal,nad annavad 100exp ja cb 35.Ise võid arvutist eemal olla,nad ise attackivad sind.Ntks saad telekat vaadata või msnis rääkida jne.Stronghold,teine korrus...Või siis varrock sewers,seal zombied või hobgoblinid crafting guildi kõrval.;)

 

 

kas ma mainisin et def 1? no srry..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Proovi ikkagi attack 60 teha flech crawlerite vms peal,nad annavad 100exp ja cb 35.Ise võid arvutist eemal olla,nad ise attackivad sind.Ntks saad telekat vaadata või msnis rääkida jne.Stronghold,teine korrus...Või siis varrock sewers,seal zombied või hobgoblinid crafting guildi kõrval.;)

 

ei saa olla eemal, sest mingi teatud aega nad l6petavad attimise.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.