Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

djwiceman scammer. Lugege k6ik!

Soovitatud postitused

Sain scammi v22rtuses 2800.-

 

Account djwiceman maksis mulle 1000.-

Ostsin siit foorumist ka 60m kokku mis maksis 1800.-

N2gin ka k6vasti vaeva m2ngimisel ja milline tulemus:mad:

 

scammmer1sn1.jpg

50306732hi6.jpg

scammer2al1.jpg

scammer3vc2.jpg

scammer4ts4.jpg

 

Kahjuks see vend jamas vale isikuga... kyll ma sind ylesse leian;)

Mul niisugune viha see et tambiks su nahhui surnuks...

Kyll ma midagi v2lja m6tlen... alguses kindlasi politseisse... kui sellest midagi v2lja ei tule, siis ma panen endale elu eesm2rgiks selle kutsi ylesse leida ja nii outi ta tampida nahhui...

Mida seda asja nii ei j2ta... ja kui tuleb tagasi pakkuma seda acci ja neid asju, vastu ma pole enam midagi n6us v6tma varga k2est.

 

Kui mu tekstis palju vigu on... 2rge seda mulle kurtke... n2rvi ajas mind see sama lohh kes mind scammis

 

Kui sa seda loed... parem palveta iga p2ev...et ma sulle kohe ukse taha ei tuleks:mad:

 

Arvatavasti kasutati petuskeemiks isikut kes pole milleski syydi... kuna kandsin isikule raha kes pole midagi kuulnud jne... aga too scammer p6hjendas vist selle kuidagi v2lja...

Kuna esmasp2eval miliitsasse e. mundrimeeste juurde... vestlusest ja kandmisest on kenasti film ka olemas.

Kuna ta msn pealkirjaks on Silver... seda kahtlustasin mina ka alguses... aga noh... siis ta kasutaski kellegi teise panga kontot.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.