Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

Need help!

Küsimus

14 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
Et asi selline-Mängin rsi kusagil.Siis tuleb nagu lagg,mitte midagi ei liigu ja siis logib lihtsalt lambist välja.Ja niimoodi umbes iga 3 minuti järel.Äkki keegi saab aidata?:confused:

 

Mul sama ainult ei logi välja.

üle 10 korra olnud.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas
oma arvutis või asi kasutajas?

 

Mis mõttes arvutis?Kasutajas ei tea kuidas saab olla,muidu ostsin kasutaja täna..Kuidas kasutajas saab asi olla:confused: Arvuti kah suht kiire,mälu on jne..Keegi teine?:D Äkki PriitM?:D Ta teab arvutitest vist kõige rohkem siin foorumis;) Tahaks korralikult treenida,äkki vb saan k0 vms..Niiet,aidake plz!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

ma arvan et viirusetõrjega peab kontrollima ega cookisid ei ole need aeglustavad arvutit

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas

Umm,formatti küll ei tahaks teha...Arvutis minu arust pole asi,runescapega midagi jama=/ Isegi kõige vähem ppliga worldi stuleb selline lagg.Teiste kasutajatega ei tule,ainult selle kasutajga mis eile ostsin:S

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.