Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

aidake palun

Soovitatud postitused

siuke mure et keegi runescapes reklaamis rs3 tahtsin kohe sisse logida oma 92kasutajaga aga yltes invalid username or password, panin siis selle kinni ja läksin õigesse runescape2 tahtsin sisse logida ei saanud ,sain kasutaja parooli recoverytega tagasi, aga see kes mind scammis oli sisse loginud ja kasutab auto talkerit et välja ei logiks.ma tean et see oli mu enda viga et ma nii tegin aga kuidas ma saaks oma kasutajasse sisse logida ennem kui 3päeva mööda läheb ja ta mu panka sisse saab(mul seal full torag abby whip ja dragon axeminu jaoks on need asjad väga kallid).palun aidake kuidas saaks kasutajat tagasi.ette tänades x.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

No trya küll,ma reportisin selle Site kus rs3 on Jagexisse ja ise ei läinud sinna ffs.

Sa pead ikka retarded olema et usud sellist paska oma PÄRIS ACCIGA!

Mine kirjuta kiri kohe Jagexile et sundviisiliselt logiks välja,räägi mis juhtus.

 

Sa saad siis sisse kui see kes pani autotalkeri tööle kogemata arvuti resab vms.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

ma tean et see on mu oma viga aga lumbridge pangas üks tüüb kelle nime ees oli jagexi silver märk reklaamis seda lehte.ma arvasin et ongi nüüd uus runescape3.aga ma sain selel asjaga hakkama,sest see tüüp kes mu kasutajaga sisse logis rikkus kahte reeglit ja jagex pani kasutaja praeguseks lukku.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Põhimõtteliselt ei saagi. Sa pead lihtsalt lootma oma õnnele.

Kui sul veab jookseb tal arvuti kokku vms.

Ja siis saad sisse uuesti. ;)


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

õnneks ta mu panka ei saanud aga ta riikus suht palju reegleid ja sain nüüd kasutaja tagasi aga lukkus on, proovisin lukust lahti saada minnes recover locked account ,sealt edasi panin my account is locked siis panin kõik oma andmed mida teadsin ütles et sinu parool on muudetud ja recovery küsimused on ära nullitud aga kasutaja ei ole lukksut lahti. mis nüüd tegema peab?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
http://www.runescape.com - Apple an offence/Ban .

Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.