Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Ratemeesruulib.

Soovitatud postitused

Kas ta on kellegile teile veel saatnud analoogset s6numit: pane vastu tehing müüsin ükskord sulle p2p pinni ei tia kas mäletad weel....

saatsin vastu, et ma olen elus 2 korda piniga memberiks saanud ja need tegi kasutaja nimega: tahan p2p.

Seej2rel saatis mulle vastu lihtsalt: pane vastu tehing noh..

Ja siis saatis l6puks: see esimene aga lase model ära kustudada see tehing mis panin sulle.

sa pole ikka see siis kellele mina müüsin pinni. Et kas on siis kellegile veel saatnud? P2rast kogub tehinuid ja siiis scammib suure summa. ai ai ai :eek:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

põhimõte sama.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

sama mulle ka saatis


Ibloosmurf.png

eSmurfie.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ostaks 1 tehingu 1 gb eest


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mulle saatis kah, et myysin kunagi mille & tyyp võttis sellega vahele et ma OLEN SIIT FOORUMIST VIST AIND 1 KORRA MILLE OSTNUD SEE KAH VÕIBOLLA:D SEST MUL ENDAL PAREM MYYA...ja noh pani tehingu bla bla bla..saatsin kirja et ma vastu ei pane kui tahad lase model/adminil tehing ära kustutada.. .


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.