Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

NiiNiiNii

Soovitatud postitused

Ostsin Täna või siis no niiöelda eile(mina arvestan seda enda magamaminemisajast) the young singerilt kasutaja wc99skiller nuh aru saada et paljud vanad tema sõbrad kohe minuga rääkima ja siis ka yks eestikeelt kõnelev kasutaja Est Nooby ( siin foorumis nime all ya g0t 0wn nime all tuntud) hakkas sõimama scammeriks mind ja kysima kes ma olen saatsin talle siin foorumis pmi et olen n2pits ja ostsin selle kasutaja ja ennem nagu vaata tehinguid kui sõimama hakkad jms see vastas umbes nii : hahahaaa irwwwww hale scammer scammisid selle the young singerilt... ja et the young singer ise oli öelnud et scammiti kasutaja ära... ja reportis mind rsis seda ta ytles ise kui kysisin talt yhtegi blackmarki veel ei ole aga tahan lihtsalt saada põhlendust miks ytles või "ytles" the young singer ya g0t 0wnile et wc99skiller mis nyyd on minu kasutaja on scammed?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.