Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Keegi võiks midagi teha nende debiilikutega, kes jumala lampi panevad negatiivseid.

Soovitatud postitused

Väga närvi ajab.

Ostak kõigepealt endale kasutaja, siis lihtsalt mingi jobu tuleb, hakkab mingi acci tagasi küsima ja ma ei tea, sõimab scammeriks jne... Lõpuks kui üle viskab hakkad jobu sõimama, vend paned negatiivse tehingu, kuigi mingit kuradi tehinugt ei ole toimunudki... Nagu väga haige, sellised jobud tuleks nagu tõsiselt bannida, väga haige ju, mitte millegi eest negatiivne, ja nüüd inimesed ei usalda ka enam nii palju ju ... :(

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ja mul ka oli see mingi mattmaloney0, ma ytlesin et tal on mitu kasutajat ja arvatavasti scammer, tuli välja et ta oligi scammer ja oli tal mingi 7 kasutajat, enne avastamist modede poolt sain lampi negatiivse kuna avaldasin oma arvamust, negatiivse põhjus oli aga hoopis et ma lasin teda yle ( mida ei teinud ) kuna tema tahtis varjata et tal on mitu kasutajat, panin vastu negatiivse et ta ajab soga ja siis lõppude lõpuks kysis kas ma tahan et ma teeks teda membuks ( ta ytles et ma lasin teda yle sellega ennem :D) ja siis hakkas anuma et kas seda eemaldada ei saa ( tehingut) :P.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jap mul oli kah jama ühe tegelasega.

Pidin monkey madnessi tegema tegin ära.

Siis järgmine päev palus veel queste teha pani raha juba peale et ma ära võtaks kui tehtud.Siis läksin vahepeal poodi janu tuli, jõudsin tagasi nimi muudetud ja tema ütleb et sai kelletgi scammi ja hakkas minu käest asju küsima ja mina olevat ta acci tühjaks teinud.Siis ajas plastikohmu kaela, lõpuks panin blocki peale. Järgmine päev mõtlesin et enne ära kustutamist vaatan kas tal midagi öelda kah on. Ja hakkas mingit iba ajama et ma ise süüdi kuna tõmbasin netist paar asja...

Ja negatiivne tehing on sees

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Kui sa ise mäkra ei pane, sis ei tohiks jah tõesti halvustavaid / pahasi tehingu värki kasutada sinu peal ..

 

 

No "kui ma ise märka ei pane" talt scammiti see kasutaja, ma ei tea kes, ise ostsin selle kasutaja, vend hakkab lampi mingit teksti ajama, See on minu kasutaja anna tagasi jne. Ajab tegelt närvi küll, ja ütled ikka midagi sellistele :)

 

gaash, ma ei pannud sulle lampi omfg get a life.

 

Kuule jobu, sa panid TEHINGU, aga kas me tegime TEHINGUT? On mõistus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.