Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Gunz kokkusaamine!

Soovitatud postitused

VIP

Gunz-i kokkusaamine 1 august kell 15:00 !

Match server 1 ( see vahepeal full, aga proovige sisse saada!

Expert server 2, room name : rs2eesti, pass: tule

Ise olen lvl 29! :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
aga mis siis on kui ma pole lvl 21? ma just sain endale uue mehe ja ma hatkel 13 :D

Nolife ennast lvl 21 :D või mai tea võime siis free channel 2 ka teha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Jääb vist ära, sest liiga vähe inimesi!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
paneme uue aja !!!! ja rohkem inimesi võiks ikka tulla ka

Okei Uus aeg 10 august kell 12:00 ( hommikul) match serv 2 -expert 2 -room name rs2eesti- pass tule

 

Tulijad

 

1) Tseazy

2) kristen112

3) kriz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
o m g ma tuleks kui teaks kust saada :D:D

 

mine http://www.ijji.com (IE-ga) sinna rega ära pane play live siis akkab tõmbama seda mängu ja installi ära siis ning siis vajuta gunzi ikooni install kaustas tuleb ijji.com ette ,logid sisse paned play live ja sealt start game edasi peaksid ise teadma ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
mine http://www.ijji.com (IE-ga) sinna rega ära pane play live siis akkab tõmbama seda mängu ja installi ära siis ning siis vajuta gunzi ikooni install kaustas tuleb ijji.com ette ,logid sisse paned play live ja sealt start game edasi peaksid ise teadma ;)

Panin tõmbama.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Wildy exe kui laetud on siis võiksid teha ennast enne lvl 21, et expert channelisse saada muidu nt. kui sa minu ära killiksid tuleks mul -1000 midagi, aga see lvl 21 saamine võtab ikka suht palju aega. Ja kes siit premiumitega on ? Ja üks inimene võiks veel vähemalt tulla, siis saaksime teha att and def 2 vs 2 :).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
ma vb isegi tuleks kui üless saan selleks kellaks mai saa aru mix tehe neid kokku saamisi nii vara ;)

See pole vara :eek: Pane äratuskell :D tule kohale plz siis saab 2 vs 2 teha ju.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
no eks ma üritan lasen onul äratada :) muide see kristen ple 21+ ka ju ja exe ka ple

 

ja ml probleem ka et ml kogu aeg on kõigil mängijatel 0 või 999 ping mängida ei saa... :( oskaksid aidata? re install aitaks?

Mul oli ka vahepeal sihuke asi, isegi restart vahepeal aitas ja ma arvan küll, et re-install aitaks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.