Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Spammimine.

Soovitatud postitused

Nii.

K6igile on kindlasti hakanud juba n2rvidele k2ima spammimine, m6tetute postide tegemine ja teie teema solkimine. Moded kindlasti ka kustutavad palju m6tetuid poste 2ra, aga ega ka nemad ei j6ua igale poole.;) Et mis siis teha kui m6ned inimesed ei saa aru, kui neile oeldakse et 2ra spammi siin ja nad koguvad oma poste edasi?

Lahendus:

 

K6ik inimesed, kes teevad endale oma teema v6iksid saada ka seda korras hoida.

N2ide: Inimene tegi endale teema, kus ta myyb lvl 58 pure accounti ja keegi uustulnukas tuleb ja ytleb : Haha! Sa oled see scammer, kes mind 3 aastat tagasi scammis! vms.

Sellepeale teema algataja lihtsalt kustutab selle m6tetu postituse 2ra...

 

M6elge sellele ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Spammerid on jah pinda käivad inimesed. Loodan, et nad kaovad sellest jumalikust kommuunist.

 

Olen viimasel ajal tähele pannud, et sul endal on siin kõige rohkem kalduvusi spämmimisele. Lõhestunud isiksus?

E: Sul on päeva keskmine postituste arv ~31 - normaalne?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Üks meie suurimaid spammereid on bazzout viimasel ajal. Tal on 30+ postitust päevas. See ei ole lihtsalt normaalne ! Palun moded/adminid võtke midagi ette, palun !


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Puhastasin veidi teemasid, ehk on parem :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nii.

K6igile on kindlasti hakanud juba n2rvidele k2ima spammimine, m6tetute postide tegemine ja teie teema solkimine. Moded kindlasti ka kustutavad palju m6tetuid poste 2ra, aga ega ka nemad ei j6ua igale poole.;) Et mis siis teha kui m6ned inimesed ei saa aru, kui neile oeldakse et 2ra spammi siin ja nad koguvad oma poste edasi?

Lahendus:

 

K6ik inimesed, kes teevad endale oma teema v6iksid saada ka seda korras hoida.

N2ide: Inimene tegi endale teema, kus ta myyb lvl 58 pure accounti ja keegi uustulnukas tuleb ja ytleb : Haha! Sa oled see scammer, kes mind 3 aastat tagasi scammis! vms.

Sellepeale teema algataja lihtsalt kustutab selle m6tetu postituse 2ra...

 

M6elge sellele ;)

 

See on ikka eriti loll asi, teemadest lugedes saab väga palju sitta teada accounti või acci müüja kohta

 

 

 

Ja kas mitte platsikuhv0 haiglas pole, tema küll ei scammi imo

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
See on ikka eriti loll asi, teemadest lugedes saab väga palju sitta teada accounti või acci müüja kohta

 

 

 

Ja kas mitte platsikuhv0 haiglas pole, tema küll ei scammi imo

 

ohh sa ikka ei saa aru... ega sa ei pea ostma kahtlastelt isikutelt kelles sa kindel pole.

Mille jaoks on siis scmammerite alateema, kui sinu arust peaks scammerite kohta kuhugi suvalistesse teemadesse kirjutama...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Moded kuulake nüüd..teeme nii,et postide arv kustutatakse seda ju pole tegelt vaja, ainult nõdrameelsed runepeded kes harjund koguaeg treenima midagi arvavad et see post coount ka selleks mõeldud..see ei näita ju kui usaldusväärne oled vaid seda näitab tehingud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kao vit'u ok? Ja mis asi siis pihta hakkab? Kui inimene scammi peab ta ka banni saama. Muidu oled vinksvonks kutt!

 

Arvuti tagant oled väga meister teisi inimesi sinna ja tänna saatma.

Kui vähegi sul viitsimist on siis tule Pärnusse ja ütle seda mulle näkku. Suvel ei tohiks ju Pärnusse tulemine ometi probleem olla.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Arvuti tagant oled väga meister teisi inimesi sinna ja tänna saatma.

Kui vähegi sul viitsimist on siis tule Pärnusse ja ütle seda mulle näkku. Suvel ei tohiks ju Pärnusse tulemine ometi probleem olla.

 

Jah ma tulen sinu ette ütlen kao vi**u ja lähen koju tagasi. Jah ma tean ma olen hull ärapanija. Ega ma kaongi siit foorumist siis kui lehu ja plastikuhv0 on bannitud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jah ma tulen sinu ette ütlen kao vi**u ja lähen koju tagasi. Jah ma tean ma olen hull ärapanija. Ega ma kaongi siit foorumist siis kui lehu ja plastikuhv0 on bannitud.

 

On naljakas, kui sa arvad, et pärast seda kui sa mulle seda ütled, lähed sa rahulikult koju tagasi...

Aga kui sul on nii üllas eesmärk "scammerite" poole pealt, siis sa võid selle aja ka vaikselt ära oodata. Rõhutan vaikselt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
On naljakas, kui sa arvad, et pärast seda kui sa mulle seda ütled, lähed sa rahulikult koju tagasi...

Aga kui sul on nii üllas eesmärk "scammerite" poole pealt, siis sa võid selle aja ka vaikselt ära oodata. Rõhutan vaikselt.

 

Vaikselt ma juba ootasin ja ka Administraator vaatas teemat aga eks ma pean kuidagi tähelepanu endale saama.

 

Ja ma arvan, et su bling lööks mu 2 hoobiga maha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

jääge vait juba no pm-ist olete midagi kuulnud?


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Lance päris hea mõte sul. Teeks nagu täringus et seal kah poste ei näita

 

sa oled mingi isa hakkanud mode ;)

võiks hoiatust vms ...


Msn: [email:35lgsqwf]rs2rahamees@hotmail.com[/email:35lgsqwf]

 

Huizel.png

Huizel.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Arvuti tagant oled väga meister teisi inimesi sinna ja tänna saatma.

Kui vähegi sul viitsimist on siis tule Pärnusse ja ütle seda mulle näkku. Suvel ei tohiks ju Pärnusse tulemine ometi probleem olla.

 

NO KURAT KYLL!!!!???!!!!!!!!?????!!!!! :mad: :mad: :mad: KAS TE SIIS EI N2E???

SIIN SAMAS TEEMAS KUS ON JUTTU SELLEST, ET MIS TULEKS ETTE V6TTA SPAMMERITE VASTU L2HEB J2LLE LAHTI HULLEMAT MOODI SPAMMIMINE!

NO MIDAGI PEAKS JU V2LJA M6TLEMA KUI INIMESED T6ESTI EI SAA ARU, ET EI OLE M6TET SIIN SPAMMIDA! KAS T6ESTI TEISTES FOORUMITES ON KAH NII PALJU SPAMMEREID JA EI OSATA SELLIST PROBLEEMI LAHENDADA?:confused:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
NO KURAT KYLL!!!!???!!!!!!!!?????!!!!! :mad: :mad: :mad: KAS TE SIIS EI N2E???

SIIN SAMAS TEEMAS KUS ON JUTTU SELLEST, ET MIS TULEKS ETTE V6TTA SPAMMERITE VASTU L2HEB J2LLE LAHTI HULLEMAT MOODI SPAMMIMINE!

NO MIDAGI PEAKS JU V2LJA M6TLEMA KUI INIMESED T6ESTI EI SAA ARU, ET EI OLE M6TET SIIN SPAMMIDA! KAS T6ESTI TEISTES FOORUMITES ON KAH NII PALJU SPAMMEREID JA EI OSATA SELLIST PROBLEEMI LAHENDADA?:confused:

 

ma arvan et nad spämmivad sellepärast siin et pealkiri on spämmimine ja arvavad et siin v6ib spämmida:rolleyes:


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kõige rohkem ajab närvi see et oled ostnud kasutaja kellegi käest, siis tuleb mingi tüüp: HAHA, sina oledki see kes mult selle scammis. Üritad kasutajat müüa, ta rikub kogu teema ära, paneb veel pealekauba jumala lampi negatiivse, ja ise on õnnelik . :/

Nagu küsige oma asju tagasi nende käest kes on teilt ära võtnud, ja sellepärast ei pea teisete inimeste teemasi ära n*ssima.

 

Minumeelest tuleks sellised vennad nagu kohe bannida, kuna nad süüdistavad teisei, rikuvad teiste teemasi jne.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.