Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Olete ise oma MSNi eest vastutavad!

Soovitatud postitused

VIP

Viimasel ajal on tekkinud palju probleeme sellega, et kasutajate MSNid on häkitud, sellega tuleb midagi ette võtta.

 

Nüüdsest peale on nii, et kui teie MSNi alt scammitakse, siis jääte ise süüdi.

Ehk paneb see teid enda kasutajaid paremini turvama.

 

Hoidke oma arvutid saastast puhtad kasutades programme nimega: HiJackThis, AdAware, SpyBot: Search & Destroy ja suvaline korralik antiviirus(nt. AVG Free on täitsa tõhus tasuta antiviirus).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Kas NOD32 on ka?

 

Täitsa korralik antiviirus:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ja, kui te sokite, et msn pätsati siis tehke nii, et keegi uskuma ka jääks.

 

Vat asi on lihtne, plastikuhv0 scammis mind kunagi, ütles msn hackiti, saatsin venna putsi, rääkisin kuidas asjad tegelikult on ja vennal ei jäänud muud üle kui asjad tagasi anda.

 

Seda on lihtne tõestada, kes tegelikult vastutav oli msni eest;)


[email:18urd5r2]nomatter@rs2eesti.com[/email:18urd5r2] <-- äritehinguteks.

 

 

ma olen Scammer.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

See täiesti õige To Joosu: ega ta enam ei scammi. ma olin kah kunagi hull scammer aga kui ise hakkasin scammi saama jätsin selle kombe maha. mina omaltpoolt soovitan nod32, väga hea minu meelest, aga igaüks soovitab seda mida ise kasutab niiet jamh.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Vanal ajal sai jah green p hat ja igast stuffi scammitud, kuid jah, nüüd on need ajad möödas :)) Rs hullus kah üle ja kõik (Y). Enam paremini ei saagi. Ja see msni häkkimise värk on minuarust täielik bullsh*t.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mina ei saa aru, kuidas üldse võimalik on hacki saada? :O Ise olen korra saanud ja siis ka oma lolluse pärast. Pidevalt tirin igasugu cracke ja hacke, avan valimatult linke jne, ikka on mu arvuti viirustest puhas. Kunagi kasutasin Kasperskyt, väga väärt programm. Praegu kasutan Active Virus Shield (AVS), mis jookseb Kaspersky mootoril ja on tasuta. http://www.activevirusshield.com - sealt saab tõmmata ja seriali saate omale maili peale ;)

Palgapäeval ostan Kaspersky omale ja kolin selle peale tagasi. (Esimest korda elus ostan omale programmi :D )


O Crap?! O Snap?!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu

Kui müüte kasutajad maha ning annate paroolid kaasa, siis nii mõnelgi võib see parool olla ka msnis vms.

Nii, et muudke ära ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

kasperski on jah hea endal ka:)


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ise kasutan mingit antivir hakkab häälitsema kui viiruse leiab :D väga hea programm ! Soovitan soojalt !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

ClamAV pole minul siiani veel kordagi hätta jäänud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.