Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Msn - 1337

Soovitatud postitused

Täna hommikul läksin tegin arvuti lahti ja proovisin MSN-i logida aga ütleb ,et password vale ja kui teise MSN-iga sisse logisin siis nägin enda kontot sees mingi vana teema pealkirjaga.

 

Milles võib probleem olla ja tegin uue msn-i niikaua kuni vanaga probleemid !

 

MSN: [email:sg3rwnia]rs2-1337@hotmail.com[/email:sg3rwnia]

 

Ja kui keegi ütleb ,et probleem lahenenud ja sain MSN-i tagasi minu vanas msn-i aadressis siis laske tal foorumis pm saata.:confused:

 

Nüüd logis vana msn-is välja ja parool ikka vale.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

kunagi seikles ka mingi viirus ringi et üks saatis sulle lehe mingi kiri oli chech this out:(aadress) ja kui vajutasid siis lehte ette ei tulnud ja siis oli ka et järsku logis keegi sõprade msni sisse ja hakkasid mulle saatma:D ma vastu ei võtnud ja teised said ka kuidagi sellest lahti:)


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Dj sara - ja siis muutub parool ära kui tolle liiga pika kirjutan?

Mul oli to juba mõnda aega sama pikk.

 

kunagi seikles ka mingi viirus ringi et üks saatis sulle lehe mingi kiri oli chech this out:(aadress) ja kui vajutasid siis lehte ette ei tulnud ja siis oli ka et järsku logis keegi sõprade msni sisse ja hakkasid mulle saatma:D ma vastu ei võtnud ja teised said ka kuidagi sellest lahti:)

 

 

Blockige vana msn [email:2rusdhmw]arim2rdike@hotmail.com[/email:2rusdhmw] ära kuna ta ostab minu msn-iga mille !!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.