Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Arvamus.

Soovitatud postitused

Tere

 

Ma olen siin foorumis juba kasutaja olnud pikka aega.

Ja on hakkanud häirima 2 asja:

1.Õigekiri kuidas on võimalik kirjutada posti et "ta usaltusväärne !!! ostan ttalt 18m"

kas eesti noortel ei ole kooliharidust või mis värk on??

 

2.asi mis mind ka väga häirib on see et tullakse posti alla scammeriks sõimama aga kuhu jäävad tõestused??80% kui müüte mille ja annate pool raha ette et vend(see kes n-ö ostma pidi) logib välja ja block! Kui ise nii lollid siis ei ole ju midagi teha.

Aga enne kui tulete sõimama siis tehke pilt ja siis alles vaatame mida teha annab.

 

Ühesõnaga moded võiksid ikka natuke tihedamalt kustutustööd teha, et asi ikka päris hulluks ei läheks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tere

 

Ma olen siin foorumis juba kasutaja olnud pikka aega.

Ja on hakkanud häirima 2 asja:

1.Õigekiri kuidas on võimalik kirjutada posti et "ta usaltusväärne !!! ostan ttalt 18m"

kas eesti roortel ei ole kooliharidust või mis värk on??

 

2.asi mis mind ka väga häirib on see et tullakse posti alla scammeriks sõimama aga kuhu jäävad tõestused??80% kui müüte mille ja annate pool raha ette et vend(see kes n-ö ostma pidi) logib välja ja block! Kui ise nii lollid siis ei ole ju midagi teha.

Aga enne kui tulete sõimama siis tehke pilt ja siis alles vaatame mida teha annab.

 

Ühesõnaga moded võiksid ikka natuke tihedamalt kustutustööd teha, et asi ikka päris hulluks ei läheks.

 

Kui nad saavad scammi , sisi on kohe adminite/modede juures ja nutavad . Ärge andke raha ette , kui juhuslikult pole admin/mode . Vaid kasutage MM-i . Siis te ei saa kohe kindlasti scammi;)


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tere

 

Ma olen siin foorumis juba kasutaja olnud pikka aega.

Ja on hakkanud häirima 2 asja:

1.Õigekiri kuidas on võimalik kirjutada posti et "ta usaltusväärne !!! ostan ttalt 18m"

kas eesti roortel ei ole kooliharidust või mis värk on??

 

2.asi mis mind ka väga häirib on see et tullakse posti alla scammeriks sõimama aga kuhu jäävad tõestused??80% kui müüte mille ja annate pool raha ette et vend(see kes n-ö ostma pidi) logib välja ja block! Kui ise nii lollid siis ei ole ju midagi teha.

Aga enne kui tulete sõimama siis tehke pilt ja siis alles vaatame mida teha annab.

 

Ühesõnaga moded võiksid ikka natuke tihedamalt kustutustööd teha, et asi ikka päris hulluks ei läheks.

 

Milles on viga? Viga on järelikult sinus endas. Kasuta MM-i ja sul pole mingit võimalust scammi saada. Kui kasutaja ei keeldu MM-iga arveid klaarima siis ära temaga ültse tehingut teegi!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tere

 

Ma olen siin foorumis juba kasutaja olnud pikka aega.

Ja on hakkanud häirima 2 asja:

1.Õigekiri kuidas on võimalik kirjutada posti et "ta usaltusväärne !!! ostan ttalt 18m"

kas eesti roortel ei ole kooliharidust või mis värk on??

 

2.asi mis mind ka väga häirib on see et tullakse posti alla scammeriks sõimama aga kuhu jäävad tõestused??80% kui müüte mille ja annate pool raha ette et vend(see kes n-ö ostma pidi) logib välja ja block! Kui ise nii lollid siis ei ole ju midagi teha.

Aga enne kui tulete sõimama siis tehke pilt ja siis alles vaatame mida teha annab.

 

Ühesõnaga moded võiksid ikka natuke tihedamalt kustutustööd teha, et asi ikka päris hulluks ei läheks.

 

Vaatasin Kah Seda Rida Et, eesti roortel..? Seletad siin Õigekirjast kui ise kirjavigu teed...

Eks Neid Juhtub Kõikidel ära whine tyhiste asjade pärast...:)

~Souly.


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Feelingless

Souly, õigekirjal ja kirjaveal on suur vahe sees. Kirjaviga on mingi suvaline typo, kui sa vajutad kogemata valele nupule. Aka typo. Õigekiri (ja selle eiramine) on aga see, mida me kõik siin pidevalt näeme:

 

üldse asemel ültse (hei, see kõlab nii, järelikult ongi nii!)

mõttetu asemel mõtetu (hei, see kõlab nii, järelikult ongi nii!)

Üldiselt ei ole 'ma' vormis kunagi nõrka d tähte inimeste jaoks, alati on 't', kurat see reegel on ju nii elementaarne ja seda õpitakse juba kuskil viiendast klassis, et kui sõna tüves on d siis jääb 'ma' vormis ka d.. Mitte t..

Kokku - lahti kirjutamisest ei teata üldse midagi.

 

Need, kes siin kirjutavad, et mõttetu whain tal ja et mis vahet seal on - need on ise samasugused, ei oska oma emakeeltki.

 

__

 

Teemaalgatajaga aga nõustun 100%, mõlemad asjad on suht pinda käima hakanud viimasel ajal..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

saaks aru et sa oled kõrg haridusega eestikeele asjatundja vms aga ise oled ka mingi 15 aastane ...

 

smarthead ma sirvisin su postitusi :

 

Ei see kes selle oanik oli quites ja andis mulle

1.Vb peaxki tegema siin natuke lvldatud ka jne:D

2.Tulid rs2 uued keebid mille saad kui sul on mõni skill 99

need annavad 1+ skilli juurde kui seda kannad(nx kui str on 99 siis on 100)ja saad keebi animatsooni

 

 

mõned pildid str...

3.ei viici see mõtetu teen slayerit ja siis range

4.Väga pealiskaudne tekst, võix siis olla nii:

1.kui mining on 60 teed 2k coali mining guildis ja 1k iron oret teed varrocki east miningus steel bare smeldid alcaridis

2.2.kui wc on 60 cutid yewe...

 

Ma tean jah ,et ma kirjutan kirja vigadega ,sest seda teksti ei kirjuta kooli jaoks vähemalt ma ei kritiseeri teiste poste nagu sina minu oma tegid :

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

Järjekordne lammas kellele ei "meldi" õieti kirjutada!


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Feelingless
rootel?noortel!!Ise kirjutad ka ju valesti!!

 

SEE OLI KIRJAVIGA! VAJUTAS VALELE NUPULE! TEMA RÄÄKIS ÕIGEKIRJAST EHK SIIS SA LIHTSALT EI "OSKA" KIRJUTADA!!! VAHE ON SEES, MÄRKAD?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kas eesti roortel ei ole kooliharidust või mis värk on??

wtf kogu mujal poste ja kui hakkad targutama siis kirjuta"noortel" kh õieti f*cking nuuub

 

see oli ikka väga hea :D

Ise ei pannud tähelegi :P Aga minu arvates võiksid kõik maha rahuneda ning oma teed minna :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Feelingless
ei aga niuksed f*cking p*eded ajavad närvi hakkavad targutama olen nii tark ise ei oska õieti kirjutada.

Õigesti*

 

Ta oskab õigesti kirjutada, see oli kirjaviga. Ta vajutas kogemata valele nupule. Saad aru.

 

Õigekiri - kirjutad vastavalt Eesti keele reeglitele jms.

Kirjaviga - kiiresti kirjutades teksti sisse tulnud typo, näiteks tahad kirjutada kana aga näpp läheb valele klahvile ja tuleb kalna.

 

SAAD SA ARU!?!? SINUSUGUNE FUCKTARD TULEKS BANNIDA ÄRA SIIS FOORUMIST!! KUIDAS SA ARU EI SAA!?!?!?!!?!?!?!?!?!?!?!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mulle ka ei meeldi kui teen postituse sis kohe scammeriks sõimavad,võiks teha uue asja tõestuseta scammeriks sõimamine peaks banni saama.

 

aga kui pole tõestust isis pole yldsegi vaja scmameriks sõimama:mad:


Lahkun foorumist põhjustel sest vanaema haige ning too haiglas.

Varsti tulen tagasi oodake mind kõik!:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Me kõik oleme kunagi kirjaoskamatud olnud. :) Uus põlvkond on ära rikutud, muud midagi :P ( Mängin vanaisa natukene :) )

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

To Karu:

Siin foorumis on VÄGA PALJUD 10 - 13 aastased. Arvad tõesti, et nad viitsivad ja oskavad õigesti kirjutada? 14-... isegi juba oskavad ja tahavad ilusti kirjutada. Kirjutasin kah alguses niiöelda slängis ei viici ja mix jne, aga tänu rapidile hakkasin õigesti kirjutama. Ei viitsi rääkida kuidas see oli, aga mingi 10 aastaste laste käest on suht mõttetu selget ja puhast eesti keelt nõuda. Ja et kirjavigu sisse ei jääks soovitaks enne postitamist postitus vähemalt korra läbi lugeda.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma muidugi ei poolda kirjavigu, kuid niikaua kuni ma aru nendest saan, siis pole probleemi. Millest aru ei saa, toda lihtsalt ei loe. Aa, ning ma arvan, et modesid ei peaks ka selle eest "karistama", egas nemad kirjavigades süüdi pole. Ma tean, et teen ise pidevalt vigu, kuid suuremad vead olen proovinud ikka ära parandada.

EDIT: See scammeriks sõimamise asi on tõesti üle käte läinud, loodan et see kunagi laheneb, kuid õnneks on olemas ka Tehingud, kust saab järele vaadata tõelise info.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Feelingless
To Karu:

Siin foorumis on VÄGA PALJUD 10 - 13 aastased. Arvad tõesti, et nad viitsivad ja oskavad õigesti kirjutada? 14-... isegi juba oskavad ja tahavad ilusti kirjutada. Kirjutasin kah alguses niiöelda slängis ei viici ja mix jne, aga tänu rapidile hakkasin õigesti kirjutama. Ei viitsi rääkida kuidas see oli, aga mingi 10 aastaste laste käest on suht mõttetu selget ja puhast eesti keelt nõuda. Ja et kirjavigu sisse ei jääks soovitaks enne postitamist postitus vähemalt korra läbi lugeda.

 

Ma olen 12. Ja ma viitsin ja oskan vägagi korralikult kõik välja kirjutada õigesti. Ma ei näe probleemi. Korra ühe näpuga shifti peal hoida samal ajal kui lauset alustad, et suur algustäht tuleks ja koolis käia pole minu arust suur probleem.

 

Pigem ei ole see selle viga, et need 10 - 13 aastased ei VIITSI kirjutada õigesti vaid selles, et nad mõtlevad koolis liiga palju rsile ja ei pane tähele.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.