Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Ost/müük reegel

Soovitatud postitused

VIP

Minu soovitus oleks reeglit natuke muuta nt enne warni saadetakse pm-is kuda tleb vormistada või moderaator vahetab ise pealkirja ära

 

toon näite (endast:D)

 

Ma kirjutasin : Ostan stre ammyt

pidi olema : O : stre ammyt või OSTAN : stre ammyt

 

ja selle eest 2 punktine warn -.-

 

või vähemalt lisada runescape turu alla see : http://foorum.rs2eesti.com/showthread.php?t=291

 

sest seal sellest küll juttu pole


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Feelingless

Oota mis asja, reeglites on kirjas, et peab O: või OSTAN: olema ja et reeglite eest saab hoiatuse, sina kirjutasid valesti ja saidki hoiatuse, millest sa aru ei saa?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

ei saan aru küll mul enda oma juba väga vana (varsti exprireb..),aga nad võiks nt pealkirja ise muuta või 1 punktise hoiatuse tegema (pealkirja muutmine võtab vähema aega kui hoiatuse lisamine...

 

oletame et sa kirjutad : OSTAn n-i ajal kogemata lased sihftist lahti hiljem pealkirja muuta ka ei saa..


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

seda ei saa teha ju enam peale teema postitamist


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Feelingless

Saad küll.. Lähed sinna alafoorumisse kus teema on, siis su teema pealkiri on sellise lahtri sees eraldatud kahe joonega, vajutad 2x järjest sellele lahtrile (AGA MITTE NIMELE OTSESELT) ja muudad ära..

 

Edit: nvm seda said ainult moded teha, ma arvasin et tavakasutajad saavad oma teemade pealkirju ise ka muuta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.