Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

SUURIMAD õnnetused

Soovitatud postitused

VIP

mis teil siis on SUURIM õnnetus mul sõideti peaaegu ratta sarvega silm peast välja ja siis käel lahtine luumurd

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

mul ka 1cm silmast altpoolt õmmeldi. mingi 3 cm arm ikka järgi :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
:D,suht s**aks on olnud neid=)tegin korra tagurpidi salto,käsi läks suts valesti ja käe luu murd,siis mingi aiakese pealt kukkusin alla,mõlemad käeluud läksid,siis ninaluu korra ja vasaku käe neljas:D sõrm oli katki(luu):D ja siis veel mingid väiksemad armid jms..ma tean miks kõigil on nii vähe arme jms,kuna arvuti ees ei saagi neid tekkida:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

pole elu sees ühtegi õmblust vaja teha olnud , ega ühtegi luumurdu pole ka olnud :D nats segane tekst ;) ja ... ma ei ole nolifer , kes kogu aeg arvutis vahib , hommikuti olen arvutis


msn: [email:2ybzzqr2]radical10011@hotmail.com[/email:2ybzzqr2]

ei usalda enam ühtegi 0 tehinguga tüüpi !!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

lol preegu kukkusin lauapealt alla katuse aknast välja vahtides käsi on lõhki :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Murdsin skatedes küünanurki ära(mingi väike luu sealt seest)

Op, varras oli 2 nädalat sees ja kips oli kuu aega.

 

Koolis hüppasin lauale ja laud libises alt ära.

Kukkusin otse ~80cm kõrguselt sõrmedele.

Parema käe keskmine sõrm oli viltu, kiskusin ise sirgeks.

Mõned päevad kipsi jälle.õ

 

Kukkusin vannitoas põrandale nii, et u. 10x15cm tumeda vere loik oli maas.

Õmblema minek

 

Üks tore juhus oli, kui ronisin suvel lühikeste pükstega mingi noore puu otsa.

Järsku oks murdus ja libisesin meetri jagu alla poole nii, et väiksed murdunud oksad tõmbasid reie siseküljele ~12cm pikkuse haava.

Vedas, et oksad millegile muule pihta ei saanud ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
.

Vedas, et oksad millegile muule pihta ei saanud ;)

hea :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ma vennaga mingi paar aastat tagasi maadlesin ja järsku vasaku käe keskmine sõrm läks väga viltu , läksin siis trauma punkti ja tõmmasid tagasi otseks (ouch). pidin mingi kuu aega kipsi kandma:(


I have a wonderful recipe, bring 2 gnomes 2 eggs, beat the Gnomes, separate the eggs, or was it... Meh! Details.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ükskord,kui ma vist 2-3klassis käisin siis jookime vahetunnis(mängisime matsu) siis mingi suurem pani jala ette ja libidesin vastu puust lillepotti.No verd kll tuli,siis haiglasse ja 7õmlust ja ...Kõrvaga vastu lillepotti.Mingi tükk tuli küljest vist ära või siis õrnalt külge jäi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

jala luu mõra olen. õnnelik inimene =)


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kukkusin LasteAias Puuotsast Augu Pähe:D Ja Siis Mingil Raadi KrossiRajal[Tartus.] Proovisin BMX-iga Supermani aga niiga perse läx... Hakkasin Jalgu Niiga Hilja Peale tagasi panema ja Sõitsin Võssa Rõvedalt:D Mäletan aind Et Põlved,nägu,käed ja selg oli Lõhki ylejäänu pealt väike MäluAuk:P

~Souly.

 

Vedas, et oksad millegile muule pihta ei saanud ;)

 

 

Päris Hea:P

~Souly.


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ühekorra suvel ma sõitsin rattaga (haigla juures)noh koos sõprasega sõitsime siis tuli üks sõber mulle ette ma kukkusin vastu maad pea valutas sitaks siis sõbrad ütlesid:,,kuule sul jookseb peast verd'':D siis ma vaatan kätt tõusen püsti ja karjun,, kiirabi'' kuigi ise olime haigla juures siis vaatasime mingid inimesed tee peal,et äkki nad kutsuvad kiirabi aga nad ütlesid ,et jookske haiglasse ja seal saate ravi peale haiglast välja saamist 15minta pärast õue:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sõbraga noh mölisesime vennaga (eelmine suvi) Siis oli plaan et löön vennale rusikaga vasta hambaid jooksen toast välja ja sõber paneks ukse lukku ja jookseme ära.

Noh läksin aga vennal oli see aeg sitt tuju-.-

Lõin hakkasin eest ära jooksma sõber üritas ust lukku panna vend jooksis ukse eest ära siis täiega runnin eest minna ja järsku käis laks sain jalaga selga.

Kuradi mõnus tunne oli:D Pikali maas 30 minti:D

ja enam ei löö kunagi talle vasta hambaid:D

Sõber pani kodu poole jooksu kui vend tuppa tagasi läks sest ta hoidis ust kinni:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Haapsalus, lennuväljal panime žiguli´ga üle katuse, midagi ei juhtunud...

 

Kuidas juhtus:

 

Teine tüüp oli roolis, me kõik maani täis, siis hakkas kiirendama ja tahtis ümber pöörata, siis ohm pööras ca 80~90Km/h ja roolivarras läks lõhki ning seal oli üks mega kraav, otse sinna ja siis tegime salto, ja veeres umbes 3 korda üle katuse(salto ajal lendas üks vend välja)Juht kaotas vasaku jala tossu ära, hakkasime seda otsima, leidsime üles hakkasime veljevõtmega laiali peksma(autot) ning panime põlema...

 

Enne seda sai ikka käivitada

 

PS:

See polnud meie auto, üks tüüp oli võlgu võtsime ära....

See vend kes välja lendas, küsis siis: ''Kas keegi filmis ka we???''

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.