Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  
Külaline

Moderaatorite kritiseerimine

Soovitatud postitused

Külaline

Hostage arvas, et peaks selle kohta eraldi teema tegema.

 

Aitab moderaatorite kritiseerimisest.

 

Aitab!

 

Kui Teile ei meeldi rs2eesti kogu tema olemuses, siis

keegi ei sunni Teid seda külastama ega selle kaudu äri ajama.

Külluses on nii Eestis kui kogu maailmas teisi keskkondi, kus saab edukalt

ja häirimatult äri ajada.

 

Oleks nagu aeg aru saada, et rs2eesti pole mingi avalik-õiguslik asutus, kus sinul kui maksumaksjal oleks õigus rusikaga lauale lüüa, tõde ja õigust taga nõuda ning kritiseerida! Rs2eesti on minu ja hostage eraomand, kus meie kehtestame reeglid ja kriteeriumid. Kurat, ma eriti ei sekku sellistesse nääklustesse, aga nüüd hakkab see vingumine täiega üle viskama. Kui ei meeldi, KÕNNI MINEMA! rs2eesti on loodud runescape tehingute tegemiseks, mitte mõne mehe solvatud ego rahuldamiseks. Mine Rate.ee -sse ja proovi seal mõne moderaatori kallal iriseda, küll siis näed tolerantsust.

 

Teile moderaatorid, tahan seda öelda, et see teema on vajalik, ja tänu sellele teemale saate ka teie teada mida inimesed teie käitumisest arvavad ja kuidas nad seda hindavad, moderaator peab olema teistele eeskujuks, mitte esinema oma võimuga! Keegi ei ole täiuslik ja õpitakse ainult iseenda ja teiste vigadest.

 

Võimu ilmselgel kuritarvitamisel tuleb sellistest modedest koos konkreetsete tõenditega alati teatada adminnile, kes kontrollib/vaatab asja üle ja teeb vastavad sammud edaspidise võimu (kuri)tarvitamise vältimiseks.

Eelkõige, arvan ma, on tegemist kahe inimtüübi mitteklappimisega, st, ühe väärtushinnangud erinevad oluliselt teise omast. Teiste musta pesu avalikult pesta aga pole ilus.

 

Moderaator Plastikuhv0 on tänuväärset modereerimist rohkem teinud, kui sa arvatagi oskad. See, et moderaator mõne kasutajaga tülli läheb, on elu paratamatus, kõigile ei saa ühte moodi meeldida ja sobida. Kui paar kasutajat jäävad moderaatoriga eriarvamusele, ei anna see alust avalikuks kriitikaks ja ammugi moderaatori väljavahetamiseks. Ükski moderaator, keda ma tunnen, ei ole pahatahtlik teiste kasutajate suhtes.Omalt poolt tean ka, et teiste poolt oli ka üleolevat provotseerimist.

 

Kui mul oleks alust arvata, et keegi moderaatoritest on teinud midagi väga valesti, siis võtab adminn kasutusele vastavad meetmed.

 

Tuleks mainida, et sellist ideaalühiskonda ei saa mitte kunagi olemas olla, kus hoolitsetakse kõikide heaolu eest, isegi selliste, kes oma haiglase mõtteviisiga julgevad veel ilma mingi põhjenduseta kapitaalselt ühiskonna vastu olla.

 

Saage juba aru, et rs2eesti ei ole riigi omand, siin on välja kujunenud omad tavad ja reeglid, millest tuleks ka kinni pidada.

Niisama egotsemine ja mõttetuste lõõpimine ei tee mitte midagi muud, kui paneb sind ühiskonnaga vastuollu.

Kui sa tahad ühiskonna heidik olla, siis saa lõpuks aru, et sul on antud vaba tahe, see on sinu ainus õigus siin foorumis, sa võid minna ja tulla millal tahad, rohkem sul siin õigust antud ei ole, niisiis ei ole mõtet leida probleemi seal kus seda ei ole. Tehke endale (Range/Feelingless/-magepure-) lahkumine võimalikult meeldivaks ja võtke julgus kokku, olge mehed ja minge vabal tahtel. Muidu, kui selline trall jätkub, siis lähete siit vastu tahtmist ja kolinaga, sellest jääb aga väga halb reputasioon ka teistes portaalides/foorumites!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Golden words.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Feelingless
Author of the topic Postitas

Raiskasid sitaks aega mul, mingi mõttetu tekst, selle kõik oleks kolme lausesse saanud ka panna.

 

Ma ei saa millegi pärast muuta seda posti, teen uue siis.

 

plastiku postitus:

Vaaks.

Maksa võlg tagasi.

tarvota scämmisid tagasi kunagi.

Kuradi fuc*ing pe*e.

Sa siin hääletad ise julmem tol*us.

 

__

 

Kas see on siis eeskujulik postitus? Selline ei vääri mod olemist. Sa ütlesid, et kui tõendeid on siis pöördu admini juurde, näe pöördungi.

 

Vaaks.

Maksa võlg tagasi.

tarvota scämmisid tagasi kunagi.

Kuradi fuc*ing pe*e.

Sa siin hääletad ise julmem tol*us.

 

____

 

Kedagi ei koti need censorid, ropp oli sõna ikkagi ja kõik said aru sellest. Üks tärn tähe asemel ei tähenda, et ta nüüd eeskujulik megamod on.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma ei poolda seda, et ta mode kohalt maha võetakse. Mis te arvate, et te ise pole elus vigu teinud??? Hetkel paistab siit välja lihtsalt kadedus ning iha kellegi kallal norida. Ma oleks kh vihane kui keegi mind scammiks. Niiet jhm... ma mäletan küll plastikut rsinfoveebi ajastust, siis ta oli lapsikum, kuid ta väga hästi edasi arenenud ning tavaline viisakas mode. Niiet minu poolt edu plastik!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ega see kui plastikule halvasti öeldake/käitutakse siis ei tähenda,et ta kohe samaga peab vastama...nt kui teda plastikohmuks vms nim. ei pea ta kohe sellele kasutajale vastu mingit rõvedat nicki välja mõtlema vaid rahulikult kustutab selle posti ja paneb hoiatuse vms...

kui moderaator on teistele eeskujuks,siis parem käitugu viisakalt,mingine ropendamine ja sõim põhjendusel et teine alustas on lame!

aga plastikult ei tule kindlasti moderaatori staatust veel nende pisivigade pärast eemaldada,eks kõik teevad vigu ja vigadest õpitakse


RUUN QUITTED !!!!! real life 4 life !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Rapidload:D

Ma käskisin sul ka teema teha:D

Igastahes hea, et teema tuli .


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Plastik hea sõber mul :)

Ta hea mode ka (A)

Te olete lihtsalt kadedad , et te ise moded pole :)


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.