Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Hostel 2

Soovitatud postitused

Nii,see film ka vaadatu,ainult ilma subtiidriteta...Tundus suht norm film olevat,jagage kogemusi jms ning hinnake seda filmi kes on näinud,kes tahab,võin msnis saata(suurus 716k KB)..Minu arvates oli film suht norm siis,hindaks umbes 7p/10p.....;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Vaatasin suht ammu juba.

Väga hea film.

 

umm..suht ammu?millal?:D nati aega tagasi alles esilinastus ju minu arust..

 

Zanr: Õudus

Stuudio: Lions Gate Films (2007)

Pikkus: 1 tund 30 minutit

Riik: USA

Osades:

Jay Hernandez

Lauren German

Heather Matarazzo

Bijou Phillips

Vera Jordanova

 

 

 

Kolm ameriklannat, kes on Roomas kunstiõpingutel, lähevad kauni modelli soovitusel nädalavahetuseks eksootilisse puhkepaika, kus pidavat olema kuhjaga võimalusi värskendavaks lõdvestumiseks. Kas tüdrukud leiavad imelise oaasi, mida otsivad? Või saavad neist ohvrid väärastunud rikastele, kes sõidavad kohale maailma eri paigust, et rahuldada oma ebainimlikke fantaasiaid? Algab teekond inimloomuse tumedaimatesse soppidesse.

 

 

Esilinastus: 08.06.2007

Filmi pikkus: 1:30

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ise pole vaadanud ühtegi osa , ja ei kavatsegi vaadata .


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Naised olete ,et ei vaata selliseid filme?:D

Parimad filmid ongi õudukad kus tapetakse,lastakse kedagi maha jne:D

vana aegsed sõjafilmid ka head.D

 

Lihtsalt ei meeldi selline film . Ma vaatan selliseid mingi vimm, ring , mägedel on silmad , jne .


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Naised olete ,et ei vaata selliseid filme?:D

Parimad filmid ongi õudukad kus tapetakse,lastakse kedagi maha jne:D

vana aegsed sõjafilmid ka head.D

 

See ei tähenda , et kohe naine oled kui ei vaata sellist p%ska.:)

Aga jah ei meeldi sellised filmid mis kajastavaid filmi tegijate haigeid fantaasiaid.

( see tekitab sellise tunde , et mis siis oleks kui oleksin ise nende inimeste asemel seal ; ma siiski arvan et need kes naervad või on vaimustuses sellise filmi vaatamise ajal tegelikult oma sisimas kardavad seda - ning väljendavad oma hirmu naerdes ja rääkides seda , et teised on naised kui sellist filmi vaadata ei julge ( kuid ega selle filmi vaatamises midagi hullu pole - lihtsalt mõttetu film) )

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See ei tähenda , et kohe naine oled kui ei vaata sellist p%ska.:)

Aga jah ei meeldi sellised filmid mis kajastavaid filmi tegijate haigeid fantaasiaid.

( see tekitab sellise tunde , et mis siis oleks kui oleksin ise nende inimeste asemel seal )

 

Jup tean tegin nalja.

Aga lihtsalt just huvi pakkuvad sellised filmid.

Kust muidu said hostel 2-e?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See ei tähenda , et kohe naine oled kui ei vaata sellist p%ska.:)

Aga jah ei meeldi sellised filmid mis kajastavaid filmi tegijate haigeid fantaasiaid.

( see tekitab sellise tunde , et mis siis oleks kui oleksin ise nende inimeste asemel seal )

 

sa mingi liiga palju tulnukat vaadanud`?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
sa mingi liiga palju tulnukat vaadanud`?

 

Milles see väljendub`??

Kasva suureks kui ei oska midagi normaalset vastata. Igal inimesel on oma arvamus. Peace

 

 

To plastik : torrentleechis ammu üleval see.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

olen voodoorunneriga täiesti nõus!

milleks sellist sitta vaadata?

"ohvrid väärastunud rikastele, kes sõidavad kohale maailma eri paigust, et rahuldada oma ebainimlikke fantaasiaid?"

see film on rohkem nagu ebainimlike fantaasiate rahulduseks selle filmi autoritele.......

milleks teha selliseid filme nagu saw,house of wax,hostel jne.? selleks et psühhidele uusi ideid anda kuidas inimesi piinata/tappa?

 

eniveiz pidage edasi kõiki neid kes kardavad/ei soovi neid filme vaadata naisteks....kui teie mõistus on tõesti nii madalal tasemel siis ei ole midagi teha....


RUUN QUITTED !!!!! real life 4 life !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
olen voodoorunneriga täiesti nõus!

milleks sellist sitta vaadata?

"ohvrid väärastunud rikastele, kes sõidavad kohale maailma eri paigust, et rahuldada oma ebainimlikke fantaasiaid?"

see film on rohkem nagu ebainimlike fantaasiate rahulduseks selle filmi autoritele.......

milleks teha selliseid filme nagu saw,house of wax,hostel jne.? selleks et psühhidele uusi ideid anda kuidas inimesi piinata/tappa?

 

eniveiz pidage edasi kõiki neid kes kardavad/ei soovi neid filme vaadata naisteks....kui teie mõistus on tõesti nii madalal tasemel siis ei ole midagi teha....

 

 

Sinu mõistus on madal.

Sa ei saa aru mis on NALI W?

Kõik peab olema tõsiselt öeldud?

Sa ütled ma scämmed siis see tõsi kohe?

Soovitan mõistuse osta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
olen voodoorunneriga täiesti nõus!

milleks sellist sitta vaadata?

"ohvrid väärastunud rikastele, kes sõidavad kohale maailma eri paigust, et rahuldada oma ebainimlikke fantaasiaid?"

see film on rohkem nagu ebainimlike fantaasiate rahulduseks selle filmi autoritele.......

milleks teha selliseid filme nagu saw,house of wax,hostel jne.? selleks et psühhidele uusi ideid anda kuidas inimesi piinata/tappa?

 

eniveiz pidage edasi kõiki neid kes kardavad/ei soovi neid filme vaadata naisteks....kui teie mõistus on tõesti nii madalal tasemel siis ei ole midagi teha....

 

see pole si**...

jajahmtäiseti kindlalt,eriti kyll ei usu...

et oleks midagi vaadata...kuule see on juba suht sõimamine...

kellel siin mõistus madalale on laskunud?

 

ma ytlen yhte asja(tegelt kaht):

1)ÄRA VAATA SIIS SELLISEID FILME KUI EI MEELDI!!!!!!!!!!

2)ÄRA VAATA SIIS SELLISEID TEEMASID KUI EI MEELDI,ÄRA ÜRITAGI POSTCOUNTI SUURENDADA!!!!!!!!!!

 

btw Mr.Plastik,hakka tööle,kustuta need laimavad vms postid ära või nende laimupostide vms postid ära või nende laimupostide vastused:D..ainult need mis filmiga seotud on,jäta need alles;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Õpetad modi oma tööd tegema? :confused:

 

ei õpeta,ma niisama ytlesin et ta kustutaks siis need postitused ära mis ei sobi nendega...koguaeg suht räägime temaga niimoodi..me suht kaua juba sõbrad ka jne..niiet..ei õpeta,niisama ytlesin et las kustutab need postitused ära,mod ise ei või kustutada kui teema algataja luba pole vms..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.