Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

mägedel on silmad

Soovitatud postitused

VIP

The Hills Have Eyes ja Texase Mootorsae Mõrvade mõrvad on täitsa nähtud.

The Hills Have Eyes oli parem kui Texase Mootorsae Mõrvad

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

hills of eye-t arvutist vaadanud ja texase mootorsaemõrvarid laenutasin video planetist 1 korrra mõlemad suht head (texast vaatasin öösel ... :D)


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ups :D viga parandatud ma just olin sellel hetkel biker.ee-s:D mõte vist liikus sinna


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Hills Have Eyes oli ikka r2ige film.... v2rdjad v2gistamas noort naist..., ma oleks oma elu andnud et tolle naise voodis rahule j2taksid.... seda oli valus vaadata, viha tekis kohe ylesse.... Hills Have Eyes 2-es oli veider et s6jav2elane nussiti l2bi :D...

Aga noh muu koht oli kh p2ris omang.... Jh see Wrong Turn on kh lahe, 2 osa on ka sellest tulemas.... yks koll j2i ju l6pus ikkagi elama :P Wrong Turnis see naissoost tegelane rohkem musta ja veitsa lokkis juustega oli t2itsa tegija, ma v6iks tema abikaasaks saada...

 

Tra ma v6tan igasuguseid filme nii sydamesse.... ei tea mille p2rast.

 

Hill have Eyes esimeses osas surma saanud koera koht paralyseeris mind. Kui loomad surevad filmides, siis on see t2ielik v2rdjalikus... Nii valus on n2ha loomi langemas :S

Nad k6ik ju armsad, ise hundid ja suuremad kiskjad... ainus asi on, et sa peaksid oskama nendega l2bi saama, ja tundma nende tekitatud r66mu inimestele :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.