Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Moded ja nende sticky teemad

Soovitatud postitused

VIP

ma ei tea mind suht on juba häirima hakkanud et moded teevad alati enda teema stickiks nt ostavad mille kohe teema stickiks müüvad mille stickiks jne...

 

adminidest saan aru...


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Oleme ka sellest foorumi juhtkonna osas rääkinud ja vaid üks juhtkonna liige oli sellele vastu.

 

Minu arvamus jääb ikka, et päevast päeva kustutame roppusi, mõtetuid ja sisutühje poste, et hoida seda foorumit puhtana ja kasutuskõlbulikuna. Need paar sticky teemat oleksid küllaltki sobilikud vaevatasud sellise töö eest.

 

World of Warcrafti 10 päeva trialist on tõmmatud 33% :-)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Samal arvamusel PriitM-ga. Me kustutame päevast päeva spämmi ja roppusi, sõimu jne. See oleks nagu väike palk. Ja kas see on parem kui ma igapäev seda teemat bumbin?


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
Teeks siis nii, et ka tavakasutajad saavad väikse summa eest oma teema stickyks

 

 

See on täitsa võimalik. Tasuda saaks siis näiteks SMSiga ja see teeks teema sticky-iks teatud ajaks.

 

Asi vajab natuke koodimist ja testimist. Kahju, et ma ainuke rs2eesti programmeerija olen, ei jõua kõike teha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
See on täitsa võimalik. Tasuda saaks siis näiteks SMSiga ja see teeks teema sticky-iks teatud ajaks.

 

Asi vajab natuke koodimist ja testimist. Kahju, et ma ainuke rs2eesti programmeerija olen, ei jõua kõike teha.

 

 

 

minu idee oleks selline et kes tahavad oma teemat stickiks peaksid maksma rune raha ja see rune raha võiks minna mingi rs2eesti mehele ja hiljem saaks korraldada drop partyisi,auhinna mänge... (ja muud sellist)


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

njh..aga ntks see ,,rate'' alafoorumis,see ,,panga pildid'' selle võiks kyll stickyks keegi teha ..;) muidu suht rolvertsiga a priiduga nõus..muidu tegelt võiks midagi sellist olla nagu ntks rate sollidega: ostad irl raha eest mingit rs2eesti raha vms ja selle rs2eesti raha eest saad stickysid jms teha..;)või siis väga suure rs2eesti rahaga hakata mmiks kui on 15+ head tehingut:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
njh..aga ntks see ,,rate'' alafoorumis,see ,,panga pildid'' selle võiks kyll stickyks keegi teha kuna ,,owned pildid'' ka juba olemas..niiet võiks pangapildid ka stickyks teha;) muidu suht rolvertsiga a priiduga nõus..muidu tegelt võiks midagi sellist olla nagu ntks rate sollidega: ostad irl raha eest mingit rs2eesti raha vms ja selle rs2eesti raha eest saad stickysid jms teha..;)või siis väga suure rs2eesti rahaga hakata mmiks kui on 15+ head tehingut:D

 

kui sa aru ei saanud siis need owned pildid seal seepärast et keegi neid enam eit eeks


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ei noh suht savi ,mina neid stickysi naguinii ei jälgi kuna need on tavaliselt mõttetud reeglid või käsud :D

 

:D ongi nii w? loe parem läbi, muidu on kerge hoiatusi saada :))

 

Miks mitte ei või me stickiks teha? Loogiline ju, et võime, millejaoks need stickid siis on?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.