Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Scammerid

Soovitatud postitused

Ei meeldi enam see foorum selle pärast et üha enam hakkab muutuma Sythe foorumi sarnaseks.

Miks lastakse scammeritel foorumis rahulikult edasi olla ja võiks hoopiski näha mitu negatiivset tagasiside kasutajal on mitte kui paljuga ta plussis on


zVnBe.jpg

I came, I saw, I conquered!!!

toofastforya@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma mõtlesin siin vahepeal, et võiks teha mingi "trusted" inimeste gruppi. need inimesed siis annaks enda kohta õiget infot, et scammi korral teaks, kust neid leida jne.

aga see idee on alles algstaadiumis.

 

me mõtlesime teha veel ID kaardiga tuvastamise süsteemi foorumis, kah sama põhimõttega, aga selleks, et seda teha, on vaja zone 3 paketti, mis maksab poolteist korda rohkem, kui zone 2 (meie preagune).

 

pmst, ärge kardke, midagi ikka leiutame.


1239704054drinkingbeer.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

hakkaks rahakotte leidma paaniliselt äkki siis ? :O


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

pm, see teie enda süü et scammi saate.. Kui te esitaksite sellised küsimused müüale sis oleks korras:

1.nimi

2.telefon( las ta hel sinu numbrile)

3. elukoht

4.kool

5.vanus

6.ip aadress ( ei mäleta lehekylge kus kontrollida saaks)

7.kodune nr

8.rate aktiivne konto, (kui scammib sis regeid ta koolikaaslastele ja sõpradele tema vabaaja veetmisest)

9. kasutab mmi

 

kui ta sulle kõik ära näitab ja tõestab sis (Y) aga kui ta isegi sulle mingit kodust nri ei anna sis saada pikalt!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
pm, see teie enda süü et scammi saate.. Kui te esitaksite sellised küsimused müüale sis oleks korras:

1.nimi

2.telefon( las ta hel sinu numbrile)

3. elukoht

4.kool

5.vanus

6.ip aadress ( ei mäleta lehekylge kus kontrollida saaks)

7.kodune nr

8.rate aktiivne konto, (kui scammib sis regeid ta koolikaaslastele ja sõpradele tema vabaaja veetmisest)

9. kasutab mmi

 

kui ta sulle kõik ära näitab ja tõestab sis (Y) aga kui ta isegi sulle mingit kodust nri ei anna sis saada pikalt!

See on kõik väga tore...

Mina küsin näiteks ainult kooli ja nime. (noh, nime ta peab nii kui nii mulle andma)

Oma koduse aadressi kohta ta võib valetada jne. Ma siis kontrollin ilusti üle, et see vend oleks selle kooli õpilaste nimekirjas ja kõik. Kui klappib siis pole rohkem küsimusi, kui ei klappi siis on juba 80% tõenäosus, et vend on scammer.


1239704054drinkingbeer.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
See on kõik väga tore...

Mina küsin näiteks ainult kooli ja nime. (noh, nime ta peab nii kui nii mulle andma)

Oma koduse aadressi kohta ta võib valetada jne. Ma siis kontrollin ilusti üle, et see vend oleks selle kooli õpilaste nimekirjas ja kõik. Kui klappib siis pole rohkem küsimusi, kui ei klappi siis on juba 80% tõenäosus, et vend on scammer.

 

Ta võib sulle ju mingi lambika tüübi kontonumbri ka anda ja tema kooli googlest järgi vaadata. Mina isiklikult küsin tavaliselt kodu lauatelefoni numbri ja helistan sinna, et kontrollida numbri õigsust. Pärast seda lükkan numbri http://www.1182.ee otsingusse sisse, et teada saada aadress.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

nojah ma arvan et,kui sa elad võrus ja see teine elab Saaremaal ega sa siis tallejärgi ei oska minna ju.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

No saage ikka aru, kuidas me saame 100% öelda, kes teid scammis?

Näiteks preagu tegutsevad mingid 5 valet hostage-t. igaüks väidab, et ta on mina.

Sama moodi, scammer võib teile öelda mingi lamp kasutajanime.

 

Kusjuures. Iga negatiivne tehing ei pruugi nagu õigustatud ka olla.

Näiteks keegi tahab kellegile lihtsalt sitta keerata. Laseb oma sõpradel teha talle negatiivseid tehiguid. tuleb -3 kokku. Lahe... mis nüüd?

 

The old naga me bannisime ära jah, aga mina näiteks preagu ei julge lubada, et tal mingi varjatud kasutaja ei ole. Et ta suutis kuidagi meie kaitsest läbi vms ja preagu uue kasutajaga ei scammi inimesi.

 

on nagu kindlam, kui scammer jääb ühe foorumi kasutaja juurde. siis on vähemalt näha, et ta on scammer. Kui ta saab kuidagi meie bannist läbi ja teeb uue kasutaja, kellel on 0 tehingut, siis ta võib juba uue hooga scammida hakata.

 

Minu meelest ainus lahendus ongi, teha niiöelda Trusted kasutaja gruppi.

Sinna lisaks igat inimest, kes on nõus oma päriselu informatsiooni öelda (no me ikka kontrollime üle kõik põhjalikult jne), et kui ta scammib, siis ta keerab juba pigem endale.


1239704054drinkingbeer.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
njh..suht paljud lähevad teisele ukse taha peale scammi saamist..:) muidu nõustun ülevalpool postitajaga,liiga sythelikuks linud see foorum..varem(lol est mage aegu) oli palju paremscämmivabam ja funim xd..

 

No siin on see "minemise jutt" niiöelda jutuks jäänudki suurem osal!


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

ma tean jah et osad on valesüüdistused aga kui kellegi vastu on piltidega tõestused siis võiks ikkagi ära bannida ja kui isegi ei banni siis võiks näha negatiivseid tehinguid mitte paljuga ta plussi on jäänud


zVnBe.jpg

I came, I saw, I conquered!!!

toofastforya@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
nijah aga kodu aadressi saab ip'ga kontrollida samuti saab telefone.. et las ta hel sulle oma telefonilt. kooli saab rate adre järgi vaadata

 

Ip järgi ei anna ükski teenusepakkuja sulle infot sest meie riigis on kasutusel selline asi nagu ANDMEKAITSE! Ja vast isegi kui ta helistaks sulle lepinguliselt kaardilt ja sa tahad teada nime , kodu aadressi , kontakttelefoni jms siis öeldakse ka ,et andmekaitse ja vajaduselt väljastatakse see info politseile!


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
:D ma olen mingi ip aadressi lehelt nii alati venna kodu aadressi järgi vaatand.. kui meelde tuleb lehekülg sis lisan siia

 

No siis oleks väga hea ;) ! ootan huviga.

aga ma kardan ,et ma jäängi ootama.


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
IP suunab alati ISP juurde!

Ja mis sa tühipalja ISP teadmisega teed?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.