Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

rs2eesti clan!?!?!

Soovitatud postitused

olen arutand ja mõtlend pikalt ning minuarust asi mis ühest sellisest websitest puudub on clann..

 

 

mul on kogu rsi mängimise aja peale olnud endal (ise tehtud) mingi 8 clanni vast, et ma oskaksin teha vega normaalse foorumi clanni jaoks.

oletame et võtame sisse saamiseks 90+ cb , ma olen kindel et vähemalt 100 memberit liituks kindlasti sest ma ise juba tean siit foorumist paljusid kellel high lvl user,

me käiksime sis pkimas, teeks muid fun asju nagu näiteks snowball fight ja trasure train ja mingeit muid võistlusi.

 

et ma võtaks selle clanni tegemise täiesti enda koormaks et ma vega tahaksin proovida aga ma pean teada saama teie arvamust ja kas te oleksite üldse nõus sellise asjaga..

clannis olemine ma arvan et ei kohustaks teid nüüd igapäev 24/7 rsis olema:D aga no mu oma kogemuste järgi võin öelsa et kui juba 50 inimest on clannis sis alati on vähemalt 10 inimest valmis koguaeg pkima, et igav juba ei hakkaks:)

+ on ka see et kõik oleksid eestlased ja mine tea.... äkki hakkame sõdu maha pidama mingite clannide vastu ja palju muud:D

Ma olen 100% kindel et sellest saaks asja

vajan aind teie nõusolekut ja huvilisi juba clanniga liitumaks:)

 

nime võiks kõik koos välja mõelsa siin:) mis võiks sümboliseerida nii eestit kui ka runescapei v6i sis meie website'i

 

(olen nõus selle ise üksida ära korraldama) !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

kui rs2eesti clan siis äkki "Rs2Eesti CLan"?


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

krt kas sa oled eesti keele õpetaja? ise panid ka btw.. see pole ju eesti keelne sõna..

ps. dice?????? :S fagexil,sythel japaljudel teistel on clannid

krt ma tulin lihtsalt ideega lagedale .. ei ola m6tet hakata halvustama:P

k6ik need 8clanni mis olnud on mul, nendest 5 on eesti omad olnud ja igasühes oli vähemalt 50 memberit ja ma leidsin nad kõik rsist .. niiet ära aja mulle et 90s on clannid.. ja veel et minu clan memberid oli 100+...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
no vega heA:D ja nagu ma näen oled sa nõus muideega?

 

mina oleksin nõus ;) kui keegi mind vaid rsis järjele aitaks tagasi.


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ma võiks ka tulla.


68bozt.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

juba on see ka läbi reegitud ja jr clan ka foorumile lisatud:D mul kõik kontrolli all , ärge muretsege:D

 

 

MULLE TEATATI ET ON VAJA ROHKEM SOOVIJAID., KUTSUGE SÕBRAD KA EESTLASED OMA NÕUS OLEKUT ANDMA KES OLEKSID VALMIS ÜHINEVA CLANNIGA!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
jah sest siiski paljud pole ju memberid... aga noo need kes membudon v6ime ju f2p pk teha ja sis kui pk l2bi saab sis osadega membusse minna:P kes soovivad

 

proovid ka enda "asjalikkusega" tilluks saada? :D kahtlane .

idee iseenesest hea ,aga võiks pmst teha siia eraldi sektsiooni alafoorumitega clani jaoks.oleks lihtsam nagu.


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

no kui ette kujutaja saab yks vend olla??

sul aruka on? tillumodeks?:D no siiski mitte....

ja ma olen juba ammu adminstraatoritega reekind et lisada foorumi siia eraldi koht kuhu pealevajutades l2heb otse clanni....

 

plastik: no pk on ju high wildis:D niiet loogish et no tele ja ma poel veel n2inud et keegi minu lcannist kunagi 2ra jookseks wildist v2lja..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Põhimõtteliselt, kui mingi clann hakkab eksisteerima, siis tuleb see siia samma lehele ja seda hakkab juhtima keegi foorumi juhtkonnast.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.