Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Mõned anektoodid.

Soovitatud postitused

VIP

Pmteliselt võiks mingi teema Stykyks teha, et kõik anektoodid lähevad ühte teemasse. See kõigest idee.

 

 

 

Anektoodid :

 

 

Naisterahvast arvutispetsialist aitab ennastäis noormehel arvutit üles panna. Vastava koha peal küsib naisterahvas, et mida tüüp sooviks paroolina kasutada. Tüüp tahab naisterahvale piinlikkust valmistada ja ütleb "peenis". Naisterahvas ei tee teist nägugi ja toksib parooli arvutisse. Äkki on aga naisterahval tõsiseid raskusi, et mitte naeru kätte ära lämbuda, kuna arvuti teatab: "PASSWORD NOT ACCEPTED. NOT LONG ENOUGH."

 

 

 

 

 

 

Prostituut peatab mööduva noormehe:

"Ehk tuled minuga kaasa, kallike?"

"Tulen, kui teed seda nii nagu mu sõbratar," vastab noormees.

"Ära muretse, ma oskan kõike," teatab prostituut ja viib noormehe oma korterisse. Kui nad on tund aega müranud, küsib prostituut:

"Aga kuidas siis sinu sõbratar seda teeb?"

"Tasuta," vastab noormees.

 

 

 

 

 

Käimas on Riigikogu istung. Savisaar peab kõnet. Pealtvaatajate rõdul käib mingi sagimine:

"Laske mind ometi lähemale! Ma ei näe mitte kui midagi!"

"Järsku soovite binoklit?"

"Ei, tänan, mul on optiline..."

 

 

 

 

Tuleb mees joostes, paanikas politseisse ja teatab, et hirmus kosmosekoletis röövis tema ämma tänaval ära.

Politsei palub teda kirjeldada.

Noh selline roheline, pisikest kasvu, lehterkõrvade ja hiirehammastega ...

Aitab, aitab ütleb politsei ... kirjeldage nüüd seda koletist ka pisut.

 

 

 

Superman lendab linna kohal, näeb imenaine on pilvelõhkuja katusel, üleni paljas ja jalad harkis. Superman mõtleb, et teeb kähku ära ja et ta on nii kiire, et imenaine ei saagi aru, mis juhtus. Teeb siis superkiirusel ära, imenaine ehmatas ära: "Mis see küll oli??". "Ei tea, kuid perse(vabandust väljenduse eest) hakkas hirmsasti valutama", vastas nähtamatu mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Selline teema on olemas, oleks võinud vaadata enne natukene.

http://foorum.rs2eesti.com/showthread.php?t=2698


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Vabandused, kustutage mu teema ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.