Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Topelt identiteedid

Soovitatud postitused

Viimasel ajal jälle paljud inimesed teevad endale topelt identiteete.

Pidage meeles, selline tegevus on foorumi reeglite vastu!

 

Meil on kohe näha, kui keegi teeb endale mitu kasutajat.

 

Kõigile teadmiseks:

Topelt identiteete de-activeeritakse esimesel võimalusel!

Kui tegemist on lihtsalt uue identiteediga, siis bannitakse ainult uus kasutajanimi.

Kui aga uut identiteeti hakkatakse kasutama enda esimese (põhi) identiteedi kiitmiseks või tehingute sooritamiseks (jne jne jne) bannitakse mõlemad identiteedid.

 

Ei tasu pärast mind msnis paluda, et ma võtaks banni maha. Mulle väga käivad pinda need toplet identiteedid ja teist võimalust ma ei anna.


1239704054drinkingbeer.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ei tasu pärast mind msnis paluda, et ma võtaks banni maha. Mulle väga käivad pinda need toplet identiteedid ja teist võimalust ma ei anna.
Täpselt sama siin:):) Ma ei saa aru mis mõte neil on? Mõttetu ju või mis?

"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
nii ongi...

aga näiteks kui on selline juhus kus on peres 2 või enam kasutajat..mis siis?

 

Kasutagu ühte foorumi accounti.

Kõige rohkem mulle käib see noorema venna vabandus... pean ma siis seda tõesti uskuma, et noorem vend hakkab enda vanema venda iseseisvalt kiitma?


1239704054drinkingbeer.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

njah siis kll kui kiitma kukutakse aga kui nad on tõsiselt erinevad isikud ja ei kiida yksteist..aga kui on selline juhtum et kas siis saab sinu poole sellega pöörduda? et võiks teha 2 kasutajat...

ma arvan et nii mõnelgi on niimodi et oma vennale/õele foorumi acci passi ei anta...ete tehku endale ise acc...


ostan rs2 mille 30ea:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
njah siis kll kui kiitma kukutakse aga kui nad on tõsiselt erinevad isikud ja ei kiida yksteist..aga kui on selline juhtum et kas siis saab sinu poole sellega pöörduda? et võiks teha 2 kasutajat...

ma arvan et nii mõnelgi on niimodi et oma vennale/õele foorumi acci passi ei anta...ete tehku endale ise acc...

 

ma kyll ei annaks nii et see suht ... nii et selles osas peaks midagi ette votma


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.