Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Infoveeb

Soovitatud postitused

Täna avas http://www.rs2eesti.com foorum oma eesti keelse infoveebi.

Hetkel on siin 17 f2p questi, 9 p2p questi ja 12 skilli õpetust - neid tuleb kindlasti juurde.

Kujundus on praegu veel väga algeline, kuid seda muudetakse esimesel võimalusel.

 

Suured tänud kõigile, kes aitasid meil tõlkida :D

 

http://www.rs2eesti.com


1239704054drinkingbeer.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Täna avas http://www.rs2eesti.com foorum oma eesti keelse infoveebi.

Hetkel on siin 17 f2p questi, 9 p2p questi ja 12 skilli õpetust - neid tuleb kindlasti juurde.

Kujundus on praegu veel väga algeline, kuid seda muudetakse esimesel võimalusel.

 

Suured tänud kõigile, kes aitas meil tõlkida :D

 

weeeeeeeeeeppeeeeee we own,cuz we hav greatest infoweeb in estonia:Dnjh kuskohas see üleval on?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

 

umm seda jah aga kus alafoorumis?ma näen ainult neid samu vanu alafoorumeid..või peab kinni panema ie või mozilla ja siis uuesti avama nau ntks rsis?ma näen hetkel ainult neid alafoorumeid=

Uudised

Kõik rs2eesti.com-iga seonduvad uudised.

 

 

Tagasiside (1 vaatamas)

Foorumi ja infoveebiga seoses probleemid ja ideed siia.

 

 

RuneScape 2

Üldine (1 vaatamas)

Üldine jutt runescape teemal.

 

 

P2P

Kõik seoses pay to play-ga.

 

Õpetused (3 vaatamas)

Kõik kasulikud õpetused siia!

 

Probleemid

Postitage, kui teil on rs'iga probleeme.

 

Wilderness (1 vaatamas)

Pk'd, ülemaailmsed sõjad jms. Kõik wildi kohta siia.

 

Clannid (2 vaatamas)

Otsite clanne? Tahate oma clanni reklaamida? See on õige koht!

 

Middlemanid

Oled väsinud scammi saamast? Kasuta middlemani.

 

Rs2 raha (1 vaatamas)

Müü/osta AINULT rs2 miljone Eesti raha eest.

 

Rs2 kasutajad (2 vaatamas)

Müü/osta AINULT rs2 kasutajaid Eesti või/ja runescape raha eest.

 

Turg (3 vaatamas)

Osta/müü/vaheta runescape siseselt asju.

 

Updates

Rs updated. Kui teete update kohta teema, kirjutage lühidalt update kohta ka Eesti keeles.

 

Rate (2 vaatamas)

Hinda teiste kasutajaid, statse, kille ja muid selliseid pilte.

 

Muu

Offtopic (1 vaatamas)

Rääkida võib kõigest, mis ei puuduta Rs'i.

 

Voyage Century

Probleemid/Arvamused/Arutlused mängu Voyage Century kohta.

 

Gunz online (1 vaatamas)

Kõik third person mängust GunZ.

 

Prügikast (1 vaatamas)

Kõik teemad, mis väärivad kustutamist, satuvad siia.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Refresh e. F5

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kui http://www.rs2eesti.com suunab edasi foorumisse, siis kasutage linki: http://www.rs2eesti.com/index.php

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kuna lehe välimuse uuendus tuleb?:D

See nagu suht algeline..:)

Võiks midagi lahedat tulla, aga mitte mingi liiga ülepakutud, smiletäis jne:S


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

seda kah ,et kas on ka keegi nn. vigadeotsija sest juba väksel sirvimisel olen avastanud suht palju kirjavigu .

äkki tuleks siis mingi väike topic kuhu saaks kirjavead üles märkida ja keegi nendega midagi ette võtaks:D


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
seda kah ,et kas on ka keegi nn. vigadeotsija sest juba väksel sirvimisel olen avastanud suht palju kirjavigu .

äkki tuleks siis mingi väike topic kuhu saaks kirjavead üles märkida ja keegi nendega midagi ette võtaks:D

tegelt mina olingi vigade otsija... aga jah, lõpuks mu aju lihtsalt ülekuumenes :D

 

ei noh, kui keegi on siin eesti keele tundja, siis palun väga. :P


1239704054drinkingbeer.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

aga kas siis siia teemasse võiks panna saidi kus kirjaviga on?


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ma võiksin muidugi uue kujunduse teha. Aga teen lihtsalt valmis saadan taustana? Võin slicen ära ja saadan imaged koos index.htmliga?

Pmst... üks päev tuleb lihtsalt kõiki asju korraga ära teha ma arvan või siis ühe ööga.

 

Meil on vaja:

esiteks - uus server, kuna preagune server on liiga aeglane ja lisaks meile tulid vahepeale hoiatused, et preagune server ei jõua meid üleval pidada :D - see peaks olema kiitus meie jaoks :D

teiseks - uus mootor saidi jaoks, kuna preagune paneb kohe tõsiselt iga asjaga näkku.

kolmandaks - uus kujundus saidi jaoks, mul üks sõber juba tegeleb selle asjaga... aga kõik vabatahtlikud, kes tahavad proovida teha kujundust - aga palun... me valime ikka parima välja.

ja neljandaks - tahaks teha foorumis mõned ümberkorraldused, teha paar uut alafoorumit jne :D


1239704054drinkingbeer.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Väga hea ise olen sealt teinud ra 4 questi aga neid lihtsaid queste võiks sinna veel juurde panna sest raskeid ei viici keegi tegema hakkata sealt :P no mõned jah just armastavad raskeid aga ise eelistan kerged enne ra teha aga nu jah kui väga vaja siis teen ra kah =) ja minu meelest lost city 1 lihtsamaid ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Väga hea ise olen sealt teinud ra 4 questi aga neid lihtsaid queste võiks sinna veel juurde panna sest raskeid ei viici keegi tegema hakkata sealt :P no mõned jah just armastavad raskeid aga ise eelistan kerged enne ra teha aga nu jah kui väga vaja siis teen ra kah =) ja minu meelest lost city 1 lihtsamaid ;)

 

Need ongi enamus kerged mis seal on sinna on kirjutatud kerge ja lühike jms...

 

Raskeid on seal vähe

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Täna avas http://www.rs2eesti.com foorum oma eesti keelse infoveebi.

Hetkel on siin 17 f2p questi, 9 p2p questi ja 12 skilli õpetust - neid tuleb kindlasti juurde.

Kujundus on praegu veel väga algeline, kuid seda muudetakse esimesel võimalusel.

 

Suured tänud kõigile, kes aitas meil tõlkida :D

 

http://www.rs2eesti.com

 

Tõesti 1 hea asi kulus mahlaks ära aga queste on vaja =) aga 1 kõige nõutavam quest mida kuskil ei ole on swan song

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Tõesti 1 hea asi kulus mahlaks ära aga queste on vaja =) aga 1 kõige nõutavam quest mida kuskil ei ole on swan song

 

Preagu ma töötan uue kujunduse kallal, aga ehk Mndelmar saab selle kunagi tõlgitud ka


1239704054drinkingbeer.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

niih,nyyd uuendan enda vastust:D et kes siis selle infoveebi kujunduse teeb?ikkagi see mis hetkel on see suht lame:D ja azu ka enam ei saa vist kuidagi teha ta sai banni..:D(just nagu mina:D) et kas siis ellit killer teeks vms?vaatan et teistel infoveebidel suht hea kujundus:Djah hostage jõudis ette:D(ma aeglane trükkija siis vist:D)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
niih,nyyd uuendan enda vastust:D et kes siis selle infoveebi kujunduse teeb?ikkagi see mis hetkel on see suht lame:D ja azu ka enam ei saa vist kuidagi teha ta sai banni..:D(just nagu mina:D) et kas siis ellit killer teeks vms?vaatan et teistel infoveebidel suht hea kujundus:Djah hostage jõudis ette:D(ma aeglane trükkija siis vist:D)

 

preagu ma töötan uue mootori seadistamisega ja selle mootoriga tuleb kaasa uus kujundus...


1239704054drinkingbeer.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kuda inimesed muide queste tolkida saavad ? aint adminid ja moded??

 

mudu suht niice yhe vajalikku info sain sealt:P


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.