Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

PROBLEEM: gunziz

Soovitatud postitused

VIP

Kuskil on mingi konflikt. Vajutades Accept saadab programm Sinu arvuti info(Prose, ram, graafikakaart jms. Gunz Online tootjatele, et nad saaksid vead parandada)

Vajutades Decline ei saada programm Sinu arvuti infot Gunz Online tootjatele.

 

GameGuard on mingi turvasüsteem nagu seda on näiteks PunkBuster, VAC jms?

Ühesõnaga pead tagama sellele GameGuardi updaterile neti ligipääsu ja siis ei tohiks Gunz Online kokku joosta

 

Start -> Control Panel -> Windows Firewall -> Exeptions -> Add Program -> Browse -> Otsid GameGuard updateri ja valid selle ning siis peaks olema Updateri ligipääs netile saavutatud ja Gunz ei tohiks kokku joosta.

 

Edu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Kuskil on mingi konflikt. Vajutades Accept saadab programm Sinu arvuti info(Prose, ram, graafikakaart jms. Gunz Online tootjatele, et nad saaksid vead parandada)

Vajutades Decline ei saada programm Sinu arvuti infot Gunz Online tootjatele.

 

GameGuard on mingi turvasüsteem nagu seda on näiteks PunkBuster, VAC jms?

Ühesõnaga pead tagama sellele GameGuardi updaterile neti ligipääsu ja siis ei tohiks Gunz Online kokku joosta

 

Start -> Control Panel -> Windows Firewall -> Exeptions -> Add Program -> Browse -> Otsid GameGuard updateri ja valid selle ning siis peaks olema Updateri ligipääs netile saavutatud ja Gunz ei tohiks kokku joosta.

 

Edu.

 

Aitähh ma arvan et oleksa hakkama saanud aga mul selline väärakas windows et mõned asjad on ja mõned ei olegi näiteks kahjuks seda firewall värki polnud vbla oli selles viga:(

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Aitähh ma arvan et oleksa hakkama saanud aga mul selline väärakas windows et mõned asjad on ja mõned ei olegi näiteks kahjuks seda firewall värki polnud vbla oli selles viga:(

 

SP1 siis. Ilmselt siis on lihtsalt nende enda serveriga jama. Proovi varsti uuesti.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.