Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

RS2 Eesti infoveeb!!!!!

Soovitatud postitused

Mul tuli selline mõte, et teeks rs2 eesti infoveebi...neid on kyll palju aga pole korraliku, muidugi on läheb sellega kõvasti vaeva aga ma võiksin aidata selle tegemisel(questide tõlkimine, õpetused...jne.)

 

Minu teada selle asjaga tegeltakse....

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Meh, meil midagi taolist on olemas jah. Aga adminil pole vist aega lõpetada seda jne. No ma ei tea. Ma räägin temaga, võiks asja ikkagi käima lükata, preagu ta seal pool tühjalt passib, paar õpetust peal.

 

Edit: aw shit, ta on minult accessi ära võtnud :O

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

njah ma olen kah seal abis olnud ja queste on juba paras jagu tõlgitud


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
See asi areneb mingi 30 questi on tõlgitud ja 2 skill guide kui skill guided valmis siis vist admin

paneb lehe üles:D

 

Mndelmar on täna 2 skill guide-t ja 11 questi ära tõlkinud :O

Väsimatu tööline.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

tohib aitan kah?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

icc kõik proovivad nüüd hästi kaasa aidata ja tasuks loodavad : tillu moderaator-iks saada . (nagunii) suht :D.


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kas näiteks skillidele ei saa õpetusi kirjutada?:D

Näiteks miningut, fishigut jne..


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

omg . tõlkimine - võtad lahti http://www.runehq.com vms ja sealt tõlgid eesti keelde ,aga ma ei usu ,et sa suudaksid kirjutada midagi tarka mida veel kirjutatud ei ole :)


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Praegu oleks seda infoweebi väga vaja kuna eesti kõige tuntum ja ka parem infoweb läks maha ja arvatavasti seda enam üles ei riputata.

 

Se asi tooks muidu foorumise ka palju rahvast.

 

Selles asja point ongi :D


1239704054drinkingbeer.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jah:D

Aga kuna üless läheb?

Võiks üles panna prääga, siis tekiks nagu kujutus vms, et mida vaja veel tõlkida, äkki mingi skilli kohta õpetus jne..


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
icc kõik proovivad nüüd hästi kaasa aidata ja tasuks loodavad : tillu moderaator-iks saada . (nagunii) suht :D.

 

mitte mina:)ma licalt suht igavusest:Dlol jah mndelmar äkki jah vb:P npjah ma maximum 2 guidet teen:)ja 1 quest arvan..aga admin kas on veel midagi teha?nagui 1 quest ja 1 skill guide teha?nojah hostage juhib nyyd rs infoveebi:P teen ranged guide ka ära nyyd:P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ega jah .aga ei tahaks ,et oleks mingeid lolle asju kirjutatud sest ,et kes siin foorumis elutsevad eriti ei kasuta neid infoveebe , vb ainult questide jaoks. või väga uued affid kes ruuni pelama hakkavad.


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
mitte mina:)ma licalt suht igavusest:Dlol jah mndelmar äkki jah vb:P npjah ma maximum 2 guidet teen:)ja 1 quest arvan..aga admin kas on veel midagi teha?nagui 1 quest ja 1 skill guide teha?nojah hostage juhib nyyd rs infoveebi:P teen ranged guide ka ära nyyd:P

 

Ma ei taha modeks saada muidu aga ega see paha ei oleks:rolleyes:

Rohkem tahak, et see infoveeb valmis saaks

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ega jah .aga ei tahaks ,et oleks mingeid lolle asju kirjutatud sest ,et kes siin foorumis elutsevad eriti ei kasuta neid infoveebe , vb ainult questide jaoks. või väga uued affid kes ruuni pelama hakkavad.

Foorumi moderaatoriks saamine eeldab 2 asja:

Inimene on foorumis aktiivne ja Inimene on usaldusväärne.

Me kedagi ei hakka lambist tegema moderaatoriks, 1-2 tõlgitud lause pärast. See siiski eeldab midagi enamat.

 

Küll aga meil tulevikus võib minna vaja infoveebi hooldajaid, st uuendused ja muudatused toimuvad RSis iga nädal ja see eeldab infoveebi pidevat uuendamist.


1239704054drinkingbeer.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.