Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

IDEE: Middleman

Soovitatud postitused

kas on võimallik iP bän jagada siin foorumis?

kui on siis võiks ju ikkagi olla report scammer

sellisel juhul kui keegi ikka scammis sind ja sul on piisav tõestus , ntx msn vestlusest pilte kus on selgelt näha kannatanu/scammeri msn vms -.-

 

PS: hakake trade ajal pilte tegema

 

ja mode ära pane seda teemat lukku nägu ennem , arutame seda asja sest teistes foorumites on selline asi kasutusse võetud ja se aitab !

 

Ja sihuke asi nägu Offical MM ehk middleman (vahendaja)

sinu raha >middlemanile / müüja kasutaja >middlemanile

middleman kontrollib kasutaja stats kas ta member , asjad , recoverid jms

kui kõik on OK(middleman vahetab acci passi ära)

sinu raha > müüjale / müüja kasutaja > sinule

 

 

PS! mis ei sõltu ainult post countist

Ehk siis väga usaldatud isik ntx admin vms

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline

Jah, enamustel on muutuv IP. Ja middlemani koha pealt, ma tõesti ei oska praegu öelda. Ise ma seda tööd küll teha ei viitsiks, kuna see võtab ju tohutult aega ja ise ei saa selle eest praktiliselt ju midagi.

 

EDIT: See middlemani mõte pole muidugi paha, välismaa foorumites laialt levinud ja süsteem töötab niikaua, kui mõni middleman otsustab mõne suurema tehingu peal (nt. 500M) päkad silma lüüa.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

võiks välja töötada süsteemi ,et iga middleman peab enne officaliks saama vähemalt 10 trade tegema. Kui need on heaks kiidetud lisatakse ta offical middleman listi.(piltidega+chat screenid)

 

Selle eest võib teenida päris palju, kuulsin ,et ühes foorumis middleman trades 300m võttis 10% sai laksust 30m-.-

 

se ei võtta tohutult aega ,välja arvatud nendega kes esimest korda kasutavad ...

 

Eks ma siis ei pane. Enne oli teema, et kas scammerite alafoorum vms, sellest ei tule midagi välja, ainult mingi sõimamine käiks...

 

report scammeri topicusse saab siis ainult juurde kirjutada teema algataja,mode,admin ?:confused:

 

Vabandsut duble posti pärast!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

miks sa edit ei pane? see on nii raske vä? aga see middleman on siuke suht hea idee


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Heh middle man võiks iga selle teenuse pealt mingi summa saada:D


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Näiteks sythe.org sellisel lehel on middlemanid ehk MM-id, kes teevadki sellist tööd nagu the old naga rääkis. Usaldusväärne peab olema, ja MMid võtavadki mingi summa, näiteks kui 100m tradetakse, saab MM kas 5%-10%.

Selline asi võiks siin ka tulla, et oleks vähem scamme:)


Ostan runes 1m 50.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline

No idee poolest võiksin näiteks mina esimene middleman olla ja ajapikku sinna juurde lisada ausaid inimesi. Väikeste summadega ma loomulikult tegeleda ei viitsi, kuna see oleks mulle liiga suur koormus.

Tekib küsimus? Mille järgi kindlaks teha, kas inimene on aus? Võibolla jah 5M pealt ja 10M pealt ei scammi aga 100M-ga laseb varvast?!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Noh esiteks sina admin..

ma arvan et sa ei scammiks 100M ära...

MM-e ehks middlemane tuleks väga hoolikalt valida.

Mingit suvalist valida ei saa ju.

Mingi suvaline võib ka 1 m ära scammida ju:D

Las olla praegu admin MM.

Hiljem võib otsida teisi MM-e ja neid, kes asjast ikka midagi jagavad.


Ostan runes 1m 50.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Jah..

See ka hea idee.

Kindlasti MM peab kontrollima, kas recoveryd on peal või ei, teadma kolme passwordi, kui recoverid peal on, peab ta kontollima, kas accounti müüja antud recoverid on õiged või ei.

Kõigepealt annab kasutaja müüja kasutajanime, passwordi, bank pini ja recoverid(kui on) MMi kätte. MM kontrollib üle, võtab oma tasu ning peab olema leitud enne seda ka ostja. MM siis annab kasutaja ostjale ja ostja annab MMile raha, näiteks 100M

MM võtab seejärel näiteks 10%..ehk 10m ära ja kasutaja müüja saab 90M.

Jäi midagi arusaamatuks?


Ostan runes 1m 50.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
Jah..

See ka hea idee.

Kindlasti MM peab kontrollima, kas recoveryd on peal või ei, teadma kolme passwordi, kui recoverid peal on, peab ta kontollima, kas accounti müüja antud recoverid on õiged või ei.

Kõigepealt annab kasutaja müüja kasutajanime, passwordi, bank pini ja recoverid(kui on) MMi kätte. MM kontrollib üle, võtab oma tasu ning peab olema leitud enne seda ka ostja. MM siis annab kasutaja ostjale ja ostja annab MMile raha, näiteks 100M

MM võtab seejärel näiteks 10%..ehk 10m ära ja kasutaja müüja saab 90M.

Jäi midagi arusaamatuks?

 

Mõte on hea, kuid hind on kuidagi lambist võetud (või ma eksin). Kuidas välismaal hinnad on MMimisel?

 

Kas keegi oleks üldse selliseid hullumeelseid tehinguid tegema?

MM võtab 10% ehk 10M no kamoon? Kas keegi üldse annaks MMile nii suure %.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mõte on hea, kuid hind on kuidagi lambist võetud (või ma eksin). Kuidas välismaal hinnad on MMimisel?

 

Kas keegi oleks üldse selliseid hullumeelseid tehinguid tegema?

MM võtab 10% ehk 10M no kamoon? Kas keegi üldse annaks MMile nii suure %.

 

Raske öelda...

Vaata: sythe.org

Seal on MMi asi paljudel väga käpas ja usaldusväärsed.

Arvan, et see tasu võiks olla 5%.

See pole eriti palju,kui näiteks 100M üle kantakse. 100M-st 5% on ainult 5M.

Pole eriti palju.

Võiks nii ka teha, et kui näiteks alla 10M tehingud, siis MM võtab vahelt näiteks mingi 3%.

Arvan, et välismaal hinnad 5% ringis MMidel


Ostan runes 1m 50.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Mõte on hea, kuid hind on kuidagi lambist võetud (või ma eksin). Kuidas välismaal hinnad on MMimisel?

 

Kas keegi oleks üldse selliseid hullumeelseid tehinguid tegema?

MM võtab 10% ehk 10M no kamoon? Kas keegi üldse annaks MMile nii suure %.

 

välismaal ongi samad hinnad , asi on sellest ,et keegi ei osta 100M eest acci siin eestis.

ja kui ostetaksegi siis kindlasti on parem 10% ära anda MMile kui rahast ültse ilma jääda ,ja MM peaks enda tasu ära võtma trade alguses nt. kui trade õnnestub saab mM cashi endale kui trade läheb luhta nt. annab valed salakad siis saab MM 50% sellest 10%-ist endale , et aeg raisku ei läheks ..

 

Isiklikult mina teeksin seda tööd meelsasti ka selliste hindade eest -->

 

[accid]

alla 3M / 10%

üle 3M/ 5%

[rs cash]

alla 10M / 7.5%

üle10M / 3.75%

 

 

Ma ei arva ,et need hinnad väga kallid oleks , usaldatava ,korraliku,kiire MM eest

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline

Mina näiteks isiklikult accidega üldse jamada ei viitsiks, kuna nende recovery questionite testimine jms. võtab tohutult aega. Pead seal proovima recovery-eid unsetida ja ootama, kuni jagex sulle vastab jne.

 

Samas ma kuulsin, et raha_müük oli MMimisest huvitatud. Eks ta ise räägib kohe :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nõustun the old nagaga.

Noh võibolla see hind on kallis, kus küsid accounti eest mis maksab alla 3m 10%

Aga muidu sinu hinnad normaalsed.

 

Ka mina teeksin seda tööd meelsasti.

Aga natuke teiste hindade eest:

 

Accid:

Alla 3m / 8%

Üle 3m / 5%

 

Raha:

Alla 10M / 7%

Üle 10M / 4,5%


Ostan runes 1m 50.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nõustun the old nagaga.

Noh võibolla see hind on kallis, kus küsid accounti eest mis maksab alla 3m 10%

Aga muidu sinu hinnad normaalsed.

 

Ka mina teeksin seda tööd meelsasti.

Aga natuke teiste hindade eest:

 

Accid:

Alla 3m / 8%

Üle 3m / 5%

 

Raha:

Alla 10M / 7%

Üle 10M / 4,5%

Samas mina teeksin tasuta..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mina näiteks isiklikult accidega üldse jamada ei viitsiks, kuna nende recovery questionite testimine jms. võtab tohutult aega. Pead seal proovima recovery-eid unsetida ja ootama, kuni jagex sulle vastab jne.

 

Samas ma kuulsin, et raha_müük oli MMimisest huvitatud. Eks ta ise räägib kohe :)

 

Täiesti nõustun sinuga, et accidega jamada eriti küll ei viitsi.

See tõesti nagu suht jama..

Kontrolli bank pini, kontrolli kõik recoverid üle ning siis unsettima, ootama jagexi vastust jne..


Ostan runes 1m 50.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.