Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Raha teenimise õpetus Infiveebi.

Soovitatud postitused

VIP

Nii mõtlesin, et teeks infoveebi raha tegemise õpetus(adminiga läbi räägitud)

ise lisand membudele ühe võimaluse. lähed edgeville maa alla. hakkad minema hill giantide poole ja tee peal jääb ette yx värav kust sisse lähed on alguses mignid lvl 10 thugid(nemad annavad ka herbe) ja peale neid punastes robedes chaos druidid. tapad neid druide niikaua kui kott herbe täis(ÄRA TUVASTA NEID ÄRA!!!) neilt saab ka law ja nature ruune. kui kott täis siis mine edge village panka ja pane herbid banka. Korja neid nii kaua kuni viitsid või kui palju raha tahad. Mine turule ja müü herbid 800 gp tükk.

 

lisage teiegi õpetusi. ärge lisage korduvaid ainult kui on midagi lisada sellele kõik õpetused lähevad infoveebi;) ette tänades rolverts


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Irw, väga mõttetu õpetus. Kergem oleks lihtsalt kirjutada, et mine tapa monstereid, korja dropid üles ja müü maha.

 

Ise soovitan merchant. Ostad odavalt, müüd kallilt

mida sa mölised ole vait kah vahepeal keegi ei küsind sinu kommentaari tra küll:s ma teen õpetust ja sa ei pea kommenteerima:S ma küsisin et te lisaks õpetusi juurde mitte ei kommenteeriks ... äkki mõni alustaja on väike lvl:s ja ei saa migni blue dragoneid tappa...sest mignid algsed

"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

//offtopic minu arust see auzerurs möliseb siin kõigiga

 

sharkidega on hea mudu raha teha , püüad raw ja myyd maha ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
//offtopic minu arust see auzerurs möliseb siin kõigiga

 

sharkidega on hea mudu raha teha , püüad raw ja myyd maha ;)

ty:);) ta jah möliseb kõigiga ma ei saa aru mix ta yldse modeks sai:S

"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

MINUARUST on hea rahateenimise viis P2P greens...kõige parem on seal käia:full d´hide, antifire shield(VAJALIK-.-) vb tele ruunid (ardy tele soovitan, sest greensilt saab watereid ja vahest ka lawe et need kotis mõttetut ruumi ei võtaks) ja veidi foodi ning charged gloryd kui heros tehtud on saad neid laadida...

ma käin niimoodi koguaeg greens...

F2P hea treenimis viis oleks merchantimine .. ostad odavalt myyd kallilt -.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Raha teenimise viise on palju:

Hea võimalus on teha runecraft 44 ja siis nature runesi tegema hakata (abyssiga suht kiire neid teha)

F2p-s ma mäletan kunagi sai raha teenida nii, et ostsid coali ja iron oresi, smithisid barideks ja müüsid barid maha.

Turul hea äritseda nii, et ostad väiksemate koguste kaupa mingeid asju, kui oled suurema hunniku kokku ostnud juba, siis müüd kallimalt maha (suured kogused ostetakse kallimalt)

Kui on rohkem raha, siis on hea rarede turul silma peal hoida, rarede hinnad kõiguvad suht kõvasti, kui nöed, et rarede hinnad on alla läinud ostad kokku, ootad kuni tõuseb paar milli hind (kui liiga kaua ootad võib jälle langeda) ja müüd maha.

 

Kuidas saada tasuta law runesi?(ainult memberitele)

Võtad 27 unnoted pure essence, sõidad entranale, lähed law rune altari juurde ja seal on punastes rüüdes tüübid, annad neile unnoted essid ja nad annavad vastu 27 law runet ja 27 noted essence. Selline asi on serverites 99 ja 66.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

täpselt seal on jah nii 66 on kõik ok


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.