Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  
Külaline

Infoveebi uudisekirjutajad

Soovitatud postitused

Külaline

Seoses uue infoveebi valmimisega, mis hakkab olema top1 Eesti infoveeb otsime questide õpetuste kirjutajaid.

 

Kui sa:

  • valdad hästi Eesti keelt[/*:m:3caltc9p]
  • valdad suhteliselt hästi Inglise keelt[/*:m:3caltc9p]
  • tead pea-aegu kõike runescapest[/*:m:3caltc9p]

Siis on Sul võimalus kaasa aidata uue infoveebi tegemisel. Hetkel oleks vaja questide õpetuste kirjutajaid. Questide õpetused peavad olema detailsed ja sisaldama pilte. Nendest peab hästi aru saama.

 

Kui tunned huvi, siis postita sellesse teemasse või saada privaatsõnum. Sõnumisse kindlasti lisada oma kontaktandmed (msn, telefon jms.)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ma v6in t6likda rune hqst ära ja pilte teha

ja mu koolis inka alati viis ja saan kõigest aru enam vähem

enamus ingliskeelest õppisin ruunis.

telefon:55505695

msn tuksis aga email töötab kui võtate appi mind siis saada email [email:1k8ykxfp]jmnl@hot.ee[/email:1k8ykxfp]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Well, lihtsalt öeldes, "see on nüüd parim" kohe infoveeb parimaks küll ei muutu.

 

Aga võin kirjutada ju õpetusi. Ja btw, runehq'st maha rippimine on ka suht mõttetu.

Enivei, võin kirjutada questidest mis olen läbi teinud. Desert treasure, frmmenik trials, lost city jms.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
Author of the topic Postitas
Well, lihtsalt öeldes, "see on nüüd parim" kohe infoveeb parimaks küll ei muutu.

 

Aga võin kirjutada ju õpetusi. Ja btw, runehq'st maha rippimine on ka suht mõttetu.

Enivei, võin kirjutada questidest mis olen läbi teinud. Desert treasure, frmmenik trials, lost city jms.

 

Okei, sõnastame siis asja ümber, see tuleb Eesti "mahukaim" infoveeb.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Well, lihtsalt öeldes, "see on nüüd parim" kohe infoveeb parimaks küll ei muutu.

 

Aga võin kirjutada ju õpetusi. Ja btw, runehq'st maha rippimine on ka suht mõttetu.

Enivei, võin kirjutada questidest mis olen läbi teinud. Desert treasure, frmmenik trials, lost city jms.

 

Miks ta ei võiks tõlgita sealt ah????

...

Saa keelad w????


IM BACK!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ma olen tõlkinud sinna paar tykki ja olen need ise läbi teinud:)


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.