Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  
Külaline

Turu foorumite juurdepääs

Soovitatud postitused

Külaline

Viimasel ajal olen märganud, et paljud inimesed lihtsalt külastavad meie komuuni foorumit ja vaatavad ainult turgu. Seetõttu otsustasin, et turu foorum muutub privaatseks ja on ainult nähtav registeeritud kasutajate jaoks. Mitte registeerinud/sisse loginud kasutajad turu foorumit ei näe.

 

Otsus võeti vastu mitmetel põhjustel:

a) vähendada scammerite hulka, kes lihtsalt registeerimata saavad juurdepääsu turu foorumile.

b) foorumisse registeeritud kasutajate juurde saamiseks.

 

 

Loodan, et mõistate.

 

Admin

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Muidugi mõistame. Hea mõte. Kindlam on ju nii.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

minu arust peaksite yldse eemaldama rs millide myygi ja rs accide müügi värgi , selle siin ära keelama , kuna see onju rs invoveeb vms ja millide myyk ning accide myyk on Vastu kõlas Runescape Reeglitega

 

või siis tegema nii et nendesse foorumitesse kirjutada peab olema vähemalt 50-100 posti

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
minu arust peaksite yldse eemaldama rs millide myygi ja rs accide müügi värgi , selle siin ära keelama , kuna see onju rs invoveeb vms ja millide myyk ning accide myyk on Vastu kõlas Runescape Reeglitega

 

või siis tegema nii et nendesse foorumitesse kirjutada peab olema vähemalt 50-100 posti

 

ma arvan et raha ja accide müümist ei tohiks küll keelata :mad: nt mina teenin taskuraha rune raha müümisega :rolleyes: . ma saan varsti venna cb 84 endale ja siis ma sooviksin seda müüa ;)


kõige parem lugu...

eminem ft 50 cent,ca$his,lloyd banks-you dont know :cool:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
Author of the topic Postitas

Alates järgmisest nädalast kaob postituste arvu värk ära, asemele tuleb hoopis midagi muud ja paremat :). Hetkel rohkem informatsiooni ei anna.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Scammerite eemale hoidmiseks on see jah väga hea aga samas kaob ka osa ostjatest ja müüjatest, kuna neil kasutaja puudub ( nagu mina ). Tavaline turg võiks ikka avatud olla seal ju scammida praktiliselt võimatu.

 

 

nu aga seal myydakse accuante kah ju...runes (näiteks lobstereid myya.,osta see poh...aga kasutajaid myya,osta.!


s5ye88.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.