Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Tasuta membership!

Soovitatud postitused

VIP

Niisiis võitsin membershipi 1 kuuks sain memberiks. ja ei scammitud midagi nii et ärge kartke lasin teha nii et andsiin passi ja ta tegi krediit kaardiga kuna arusaadav et e-kullaga läheb kallimaks;):)


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ei tea mina ei usalda. sest eestis ei saa scammimise eest midagi teha..lihtsam kandgu egoldi raha igakuisele võitjale. s


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ma andsin passi ja ta tegi 5 mindiga memberiks , e gold võtab oma ~24h aega ja siis kulub adminil mingi ~100kr mudu kulub ~70kr

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
Täiesti päris mega super hüper tasuta. Annad lihtsalt passid ja acci nime, samal ajal võid accis sees olla, ta teeb paari minutiga memberiks.

 

Kui ei usalda siis enda viga.

 

Kui ei usalda siis käib asi e-goldi kaudu. See ainult rohkem aega. 1-2 päeva. Krediitkaardiga on see ainult sekundite küsimus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Viimasel kolmel kõigil vale informatsioon egoldi kohta.

Kui teed nädalavahetusel ülekande egoldi, saad ruuni saata raha alles esmaspäeval. Argipäeviti, kui saadate egoldi raha enne 16.00'i, saate samal päeval ruuni raha kanda, kui peale 16.00'i, siis saate järgmisel päeval ruuni saata raha. Egoldist ruuni läheb sama kiiresti kui otse krediitkaardilt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
kellele ma pean p2ssi ja kasutaja andma et membuks saada

 

Ei pea tingimata passwordi ja kasutajanime andma, saab ka e-goldiga. Memberiks teen AINULT SIIS, kui oled loosiga võitnud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
nädalavahetusel vist raha ei liigu...

mul tunniga küll ei tule

 

Viimasel kolmel kõigil vale informatsioon egoldi kohta.

Kui teed nädalavahetusel ülekande egoldi, saad ruuni saata raha alles esmaspäeval. Argipäeviti, kui saadate egoldi raha enne 16.00'i, saate samal päeval ruuni raha kanda, kui peale 16.00'i, siis saate järgmisel päeval ruuni saata raha. Egoldist ruuni läheb sama kiiresti kui otse krediitkaardilt.

 

......

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

eip mina võidaks rohkem sest ma olen aastas 20 korda kesmiselt scammi saand ja ma algusest peale ruuni mängind aga erinevate kasutajatega

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.