Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Võiks teha Red.pri Infoveebi / jutuka vms...

Soovitatud postitused

VIP

Soovitan siis teha red.pri rs infoveeb , loodan et admin oskab mingit .php vms programmimis keelt , mudu ma arvan et inimesi kes aitaks infot tõlkida ja teha oleks palju:D

isegi ma võix aidata queste , ja muid õpetusi teha:p

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

samuti võiksid teha foorumisse privaat serverite sektsiooni:D :D

ma oskan privat servereid teha ja muud sellist , võix isegi teha red.pri.ee rs priva serveri :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

jah hea m6te võiks teha algajatele ja yldse õpetusi mina ka poolt ja võin aidata


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
Soovitan siis teha red.pri rs infoveeb , loodan et admin oskab mingit .php vms programmimis keelt , mudu ma arvan et inimesi kes aitaks infot tõlkida ja teha oleks palju:D

isegi ma võix aidata queste , ja muid õpetusi teha:p

 

Hea mõte, php jms. oskused olemas. Puudu jääb ainult infot, mida lehele panna.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Sa võixid teha lehe valmis , ning siis siin foorumis inimesed kirjutavad õpetuse + pildid vms :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

kõik foorumlased võiks aidata queste tõlkida ja skille uurida jne. oleks hea kui oleks veel infoveeb ka ja pilte saaks panna siinsed omad inimesed ja rs priva servu oleks ka yli seff ju nii saaks liikmeid ka;):) ja võiks siis ka jutuka teha


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ma v6ix teha selle pildi lost city puust kus lepherchun on, preegu pole member aga kui saan kohe varsti siis teen fenkenstraini 2ra ja muid nom queste

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

noh aga se tooks liikemeid juurde ju mis admin infoveebist arvab...ja ega eesti keelseid ei ole eriti palju...


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
noh aga se tooks liikemeid juurde ju mis admin infoveebist arvab...ja ega eesti keelseid ei ole eriti palju...

 

Infoveebi tegemine juba toimub :)

Jutuka koha pealt, ma ei teagi - kui rahval suur soov on siis võib nädalavahetusel püsti panna.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
aitan igati igaajsaga ja 1 idee võiks olla eesti top kui võimalik

 

Minuteada on Eestis juba mitmetel infoveebidel ja foorumitel Eesti top olemas, kahtlen selle vajalikkus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
ma annan yhe hea infoveebi see on vist kõige parem ,aga inglis keeels, kuid kyll aru saab:

www.runehq.com

 

 

Ma arvan, et paljudele on probleemiks Inglise keel ja just seetõttu töötab Red Pri juhtkond uue Eesti keelse infoveebi kallal.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline

Saladuskatteall: Hetkel käib töö questide õpetuste + piltide tegemine, lehekülg ise-enesest on programmeerimise koha pealt valmis, vaja ainult sisu ;). Loodan midagi juba järgmiseks nädalavahetuseks püsti saada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

RS veeb oleks kasulik selline muhe :)

 

Nagu Runehq.com praegu eesti rs abilehtelt pole saanud 100% õiget infot RS.ekodu.net on ka pooled teistmoodi oleks vaja nagu ideaalset rs infoveebi nagu runehq sealt leian kõik kahju, et eestis pole selliseid tegijad.

 

Mingine tiim kokku Red RS Infoveebi kes mida teeb ;)


2 Pac For Ever

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
RS veeb oleks kasulik selline muhe :)

 

Nagu Runehq.com praegu eesti rs abilehtelt pole saanud 100% õiget infot RS.ekodu.net on ka pooled teistmoodi oleks vaja nagu ideaalset rs infoveebi nagu runehq sealt leian kõik kahju, et eestis pole selliseid tegijad.

 

Mingine tiim kokku Red RS Infoveebi kes mida teeb ;)

 

Kusjuures me tegeleme hetkel sellise "perfektse" infoveebi kallal. Palju on materjali, tööd palju, aega vähe. :(. Mingise beta versiooni vast saab varsti valmis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kusjuures me tegeleme hetkel sellise "perfektse" infoveebi kallal. Palju on materjali, tööd palju, aega vähe. :(. Mingise beta versiooni vast saab varsti valmis.

 

Võiks olla nagu runehq sealt saab head infot.

 

Võiksin natuke aidata teha samasuguse nagu runehq "taolise" monster database jne.


2 Pac For Ever

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.