Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

Cs:go sound-loop probleeem!!!! Abi ruttu!!

Küsimus

PLZ AIDAKE FIXIDA CS:GO SOUNDLOOP

 

 

Asjad mida proovinud :

 

 

Lülitanud välja SLI

Lülitanud välja Graafika turbo

Lülitanud välja Protsessori turbo

Lülitanud välja Teise graafika kaardi

 

 

Lülitasin kõik sisse peale Graafika ja Protsessori Turbo ja sain mingisugused asjad juhtuma

 

 

Pannud graafika ULTRA peale 120FPS sain mängida 5 minutit ja siis tuli LOOPCRASH, pilt jäi mustaks ja midagi tagasi ei tulnud

 

 

Pannud graafika HIGH peale 200FPS sain mängida 10 minutit ja siis tuli LOOPCRASH, pilt jäi mustaks ja siis tuli mäng tagasi alles 10 minuti pärast, sain mängida veel 10 minutit ja siis jälle loop crash

 

 

Pannud graafika MEEDIUMI peale 250FPS sain mängida 15minutit, ja tuli LOOPCRASH, Loopcrash kestis 60 sekundit ja sain jälle 15 minutit mängida

 

 

Pannud graafika LOWi peale 300FPS LOOPCRASH IGAVESTI!

 

 

Olen uurinud, et saab mängida SLIga ja saab mängida ka turbo ning selle sama graafikaga

 

 

Sees on mul i7 4700MQ 2,4Ghz - Turbo 3,4Ghz (hetkel disabled)

Ram 8GB DDR3L

Video Nvidia GT 750M SLI (hetkel core ja memory clock overclockitud, 900mhz pealt 1059mhz peale, toimib hästi!) Graafika oli alguses STOCK siis tal oli turbo ja see turbo oli 900mhz kuni 940mhz kui graafika vajas rohkem jõudu. (hetkel ainult overclocked, seega turbo puudub)

 

 

500GB SATA - 5400RPM - Saan vahetada ka välja 1000GB SATA - 5400RPM kui asi on kettas.

Kasutan välis monitori kuna see suurem, 22 tolli ja 60 hz, max mida panna saan on 75 hz aga ajab pildi koledaks vähemalt teistes mängudes.

Võin proovida hiljem ka sülearvuti ekraaniga, aga ma ei usu head.

 

 

Saan anda Teamvieweri andmed kui soov on tulla sisse üle kõik kontrollida..

 

 

Asju mida ma pole proovinud on

 

 

Üle volte lisada või siis midagi sellist eriti ei julgenud teha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

0 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

Sellele küsimusele pole veel vastatud

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.