Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Laja Rain aka Chouzy - VARAS & PETTUR

Soovitatud postitused

VIP

Kahtlustatava isiku info:

Kasutajanimi: Chouzy

Kasutaja profiili link: http://www.vahvel.net/member.php?47237-Chouzy

Kasutaja email või msn: facebook: Laja Rain

 

Tehing:

Teema link: http://www.vahvel.net/showthread.php?191737-Otsin-osrs-orja

Kirjeldus kuidas tehing toimus: Kirjutas mulle PM -ise ,et ta on nõus tegema 72-80 miningu 35 m / osrs gp -ga . Leitsime kokkuleppe ja andsin kasutaja andmed .

Tegi alguses powerminingud graniit kivides aga oli mingi 76 ära teinud. siis küsis kas ta võib MlM minna tegema. kuna vend oli tublisti teinud ja mul oleks olnud see kasulik kuna golden nuggetsad kuluvad alati ära, siis läks tegi seal 76-78. Pühapäeval ta küsis kas oleks võimalik mingit raha saada , siis ma käisin vaatasin kasutaja üle (mining oli 78) ja pank oli ka alles mis kasutajal peal oli . et maksin talle kokkulepitud summa ära. (mis oli viga! ) Täna: kolmapäeva hommikul kui sisse logisin siis nägin ,et pank oli tühjaks tehtud ( 20m + immutatud ringid olid tuuri lastud) ja mining lvl oli ikka veel 78.

 

Tõestus: (kahjuks pole osrs trademisest pilti ,kuna unustasin salvestada. )

2017-01-25__3__LI.jpg

2017-01-25__4__LI.jpg

2017-01-25__1_.png


3e851e6f514c109.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ainukene asi milles mina süüdi olen, on et mining tegemata. Pmi andmed ja teen ära.

 

Mind pole vaja sinu enda ebaõnnes v ma ei tea milles süüdistada. Tahaks scammida, siis oleks Kasutaja Olku, Marko le müüdud kasutajad ka tagasi tirinud. Mul pole tõesti aega sellisteks lapsikuteks naljadeks. Ära ole mad sellepärast, et ei jõudnud tehtud 80. Hetkel 2 vabapäeva ja teen ära homseks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Kasutajale ligipääs oli ainult sul ja mul.

Peale kasutaja panga tühjaks tegemist blokkisid sa mu facebookis ära. Siin pole võimalik süüdistada mingit kolmandat inimest,

See KÕIK ON SINU SÜÜ!

 

Kasutajale ligipääs oli ainult sul ja mul.

Peale kasutaja panga tühjaks tegemist blokkisid sa mu facebookis ära. Siin pole võimalik süüdistada mingit kolmandat inimest,

See KÕIK ON SINU SÜÜ!


3e851e6f514c109.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ainukene asi milles mina süüdi olen, on et mining tegemata. Pmi andmed ja teen ära.

 

Mind pole vaja sinu enda ebaõnnes v ma ei tea milles süüdistada. Tahaks scammida, siis oleks Kasutaja Olku, Marko le müüdud kasutajad ka tagasi tirinud. Mul pole tõesti aega sellisteks lapsikuteks naljadeks. Ära ole mad sellepärast, et ei jõudnud tehtud 80. Hetkel 2 vabapäeva ja teen ära homseks.

 

Normaalne inimene ei blokeeri ära inimest kellele ta võlgu on, banned kuniks raha tagastatud.


Ostan CS:GO ja Rusti skinne -35-45% Steami marketi hetke hinnast!

Discord: REwiwe#3535

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.