Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Hoiatan igaksjuhuks teisi ka, nimelt oli asi nii, et 1.juuni 2016 ostsin kasutaja. Mõni päev tagasi kogemata avastasin, et mul selline kasutaja on kuid oh üllatust, parool vale, pole varianti, et ise olen selle ära unustanud ja ei ole kahjuks kedagi teist süüdistada kui antud isikut.

Vahvli profiil: http://www.vahvel.net/member.php?32550-%C2%99%C2%99%C2%99

Teema link: http://www.vahvel.net/showthread.php?189744-lvl-43-F2p-pure

 

Summa oli küll ainult 5€ kuid see ei tähenda, et tegemist polnud pettusega. Seetõttu ootangi sinu käest seletust, hetkel ma su nime siia välja ei kirjuta.

 

Sain küll emaili kaasa, aga sinna samamoodi sisse ei saa, kellel rohkem huvi võib minu käest isiklikult sellest pildi saada ja kui vaja lisan skype vestlusest ka miskit juurde.

Muudetud liikme eXo'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Hmm, skype nimi ja ülekande nimi erinevad?

 

Igatahes tmtmtm, müüja vastutab müüdud kauba eest ning kui kasutaja uuesti temani ei jõua, siis pead tehingu summa tagasi maksma.


Ostan CS:GO ja Rusti skinne -35-45% Steami marketi hetke hinnast!

Discord: REwiwe#3535

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Erinevad tõesti, aga sain vahvlis pmi niiet kõik tundus korras ja vastutajaks on kindlalt sel juhul tema.

 

Lisaks on teie vastus üsna ebamäärane ja tundub, et väga ei huvitugi asjast, aga kirjuta kumma nime avalikusele tuttavaks teeme või soovid sõprade nime ka määrida?

 

Postituse teine osa oli mõeldud petturile, vabandan eXo ees kui esmapilgul vale mulje jäi.

Muudetud liikme RogerSR'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Erinevad tõesti, aga sain vahvlis pmi niiet kõik tundus korras ja vastutajaks on kindlalt sel juhul tema.

 

Lisaks on teie vastus üsna ebamäärane ja tundub, et väga ei huvitugi asjast, aga kirjuta kumma nime avalikusele tuttavaks teeme või soovid sõprade nime ka määrida?

 

Postituse teine osa oli mõeldud petturile, vabandan eXo ees kui esmapilgul vale mulje jäi.

 

tra vaata idioot mis iba sa ajad, tra ma ei hakkaks mingi 5 € pärast enda vahvli kontot ära hujjama.

 

Ma varem 50 € + kasutajaid müünud, pole siiamaani mingeid probleeme olnud, ise kaotasid oma parooli ära ma pole midagi tagasi tõmmanud.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mingi viisakus võiks ikka säilida, aga ehk teed siis recovery ja aitad kasutaja tagasi saada?

 

sa võid mulle kasutaja emaili postkasti saata, mul pole meeleski enam.

vaatan mis teha annab

 

.. sain kasutaja tagasi

Muudetud liikme ™™™'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.